Doplňky stravy na pleť a vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Doplňky stravy na pleť a vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516924
    b
    barcca
    Účastník

    A kosmetiku Iuvenio jste zkoušeli? Je to česká veganská kosmetika a je hodně účinná. Na problematickou pleť je obzvlášť super jejich krém Retouch.

    • #517153
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Já ji používám a jsem s ní taky hodně spokojená. Mám celkem citlivou pleť a jen tak něco mi nesedne a tahle kosmetika je pro mě perfektní, hodně ráda mám krém Moon, sérum Crosslinked, Fresh a zkusila jsem teď tu peptidovou kúru Pro01 a to vidíš fakt hned jak se ti pleť zpevní, vyhladí a sjednotí 🙂

  • #516348
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já bych chtěla zkusit i nějaký doplněk stravy na pleť s akné. Můžete něco poradit, pomohlo vám něco?

    • #516664
      m
      michaela77
      Účastník

      To bych taky potřebovala, kosmetika je na to u mě evidentně krátká, takže jestli vám něco pomáhá sdílejte prosím 🙂

  • #516286
    b
    bertikber
    Účastník

    Doporučuju tenhle https://nezestarni.cz/e-shop/doplnky-stravy/inventia/invita-skin-beauty-plus-koenzym-q10-lyofilizovany-hydrat-ziveho-kolagenu-60-kapsli.html je nejúčinnější ze všeho co jsem kdy zkusila. Je to živý kolagen, mají ho i přímo na pleť a mám díky tomu, pleť krásně zpevněnou a vyhlazenou, zbavila jsem si i jizviček od akné a pomohly mi ty kapsle i na klouby 🙂

  • #515791
    D
    Deniska11
    Účastník

    Nedávno jsem si koupila na Notino Jamieson Collagen Anti-wrinkle, dodává pleti potřebnou výživu a zpomaluje její stárnutí.

    • #515974
      Z
      Zuzi.S.
      Účastník

      Taky ráda u nich nakupuji, buď na jejich eshopu nebo přímo na pobočce. Jsem s jejich službami hodně spokojená. Doporučuji.

      • #516110
        K
        Kalenta
        Účastník

        Znám je taky, ráda chodím i na jejich pobočku přímo, vždycky mě poradí a doporučí. Letos jsem tam nakoupila pro sebe a manžela plno kosmetiky k vánocům. Potěšily mě slevy.

  • #512880
    P
    Petran.
    Účastník

    Já beru toto https://www.solobeauty.cz/rustovy-komplex–d-lab-complexe-de-pousse/, jsou to teda tabletky na růst vlasů. Na pleť beru probiodermu také do nich. 🙂

    • #513144
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      To je nějaký kolagen nebo tabletky? Přírodní? Jak dlouho užíváte a jaké má účinky?

      • #513197
        P
        Petran.
        Účastník

        Tabletky, není to kolagen. Jedná se o luxusní francouzskou nutriční kosmetiku. Je to 100% přírodní. Mají i kolagen, ale mě vyhovují tyto. Užívám vždy 3 měsíce a pak si dávám 3 měsíce pauzu. Vlasy mi začali hezky růst a pleť se mi zlepšila, hlavně tedy po stránce akné. 🙂

  • #512316
    S
    Simonita
    Účastník

    Moc díky – o kolagenu jsem hodně četla, určitě bych ho zkusila. Je jedno jaký koupím nebo podle čeho vybírat?

    • #512480
      H
      HelaStach
      Účastník

      Já jsem na doporučení koupila http://www.orcacollagen.cz Má prémiové složení, takže kromě kolagenu obsahuje i spoustu dalších účinných látek (vitamín C, Biotin, Zinek …). Jde o za studena hydrolyzovaný kolagen a díky tomu je tak účinný a výsledky jsou fakt vidět. Navíc díky jejich členství čerpám plno výhod, včetně dopravy zadarmo a nejnižší ceny za kolagen na trhu.

      • #512529
        D
        Danka.m
        Účastník

        Taky Orcacollagen užívám – dostala jsem ho od dcery k narozeninám. Zatím ho teda piju 14 dní, ale už už vidím výsledky na pleti i kvalitě vlasů. Navíc má fakt výbornou chuť a není cítit po rybách.

  • #512298
    k
    koralovka85
    Účastník

    Já jsem začala taky užívat kolagen ale tedy se savčím a nikoli mořským kolagenem. Ten je pro nás mnohem přirozenější. Je sice dražší, ale jsem ráda, že jsem do něj šla. Určitě ale jako se vším je důležité užívat i kolagen déle jak jeden měsíc, aby se účinky opravdu projevily.

    • #512407
      n
      nanna
      Účastník

      Aha, takže není pravda, že mořský kolagen je lepší? S tímto tvrzením se setkávám poměrně často. Jak dlouho ho tedy užíváš a v jaké formě? Také rozpustné nebo v tabletkách?

      • #512465
        k
        koralovka85
        Účastník

        Určitě ne. 🙂 Přece jen jsme savci a nikoliv ryby, tak z logického hlediska pro nás musí být lepší savčí kolagen. Je to klasický sypký na rozpouštění, chuť je dobrá a mají jich i více na výběr. Zkoušela jsem i jiné, ale přišly mi hodně umělé. Podívej se na KK kolagen, je to tam vše popsané. Já ho užívám už 6 měsíců a výsledky začneš pociťovat cca po 2-3 měsících. 🙂

  • #512219
    H
    HelaStach
    Účastník

    Mě se osvědčil kolagen – dostala jsem doporučení od douholeté kamarádky a jsem fakt nadšená – pleť je krásně zjemněná (vrásky), hydratovaná a vypadá mladistvěji a vlasy a nehty mají daleko větší kvalitu.

  • #512191
    S
    Simonita
    Účastník

    Dobrý večer, jaké doplňky stravy užíváte po čtyřicítce na pleť a vlasy? Už to není jako dřív a je potřeba něco začít dělat.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist