Doplňky a dekorace do interiéru

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Doplňky a dekorace do interiéru

Zvolené téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m monikap008 a poslední změna proběhla před 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516815
    m
    monikap008
    Účastník

    Praktický doplněk je pro mě filtrační konvice, protože jsem ji ještě půl roku zpět nepoužívala a nechápu proč. Voda znatelně lepší Filtrační konvice DIONA MAX | Dionela Už bych neměnila, jenom vyměníte filtr až je potřeba.

  • #514813
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já sháním nějaké hezké barové skleničky, rádi zkoušíme různé drinky když máme návštěvu a tak bych chtěla něco stylového na to, ale zatím mě nikde nic neoslovilo tak budu ráda za tipy 🙂

    • #514828
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Koukni na Bakly na sklenice na gin a tonic d Lygby glas, jsou luxusní 😉

  • #514519
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj, doporučíte mi nějaké kvalitní deky z mikroplyše, prosím? Chci na zimu koupit něco na večery u televize i jako přehoz přes povlečení na zahřátí, nemám ráda přetopeno a raděj se zabalím do kvalitní deky.

    • #514643
      K
      Kalenta
      Účastník

      Kvalitní povlečení z mikroplyše i deky a beránkový mikiny, ty jsou moc fajn právě na ty večery u televizky, objednávám z MK Lůžkovin, mají tam teďka i dobrý akce, některý ty mikroplyšový věci koupíš i se slevou 50%, tak koukni. Mají celkem velký rozptyl sortimentu různejch vzorů, což je fajn, že to není vše na jedno brdo. Já mám na zimu taky moc ráda mikroplyšový věci, hezky zahřejí.

  • #513863
    m
    marianana
    Účastník

    A co takové ty drobnosti do koupelny, kde jste koupili? Marně sháním něco moderního a praktického co se nám bude hodit do nové moderně zařízené světlé koupelny.

    • #513959
      h
      hancanov
      Účastník

      Podívej se na eshop Bakly, tam mají hodně hezkých a takových designových věcí 🙂 já mám odtud do koupelny věci z kolekce Rim 😉

  • #513827
    m
    majduska2299
    Účastník

    Já vím, že to není úplně doplněk i když je moc hezký i na pohled a brát se tak klidně může. 🙂 Ale je to takový funkční doplněk, nedáno jsem totiž dostala polohovací veliký polštář od Matýska a ráda bych to tady zmínila, protože by se mohl někomu hodit. Je to jak pro děcka třeba do postele, na psaní na tulení, ale super je i na sedačce nebo pro starší lidi, kdy že jim špatně leží či po operaci atd. 🙂

    • #514001
      A
      Anka45
      Účastník

      Ty tohle se mi teď dost hodí. Jak je to velké, jako klasický polštář? Já mám teď po operaci s nohou a doma si pobudu tak 2-3 měsíce, takže by se mi hodilo něco co mě usnadní válení. 😀

      • #514029
        m
        majduska2299
        Účastník

        Je to dlouhý polštář, který si můžete napolohovat podle sebe. Super je i pro dva k telce nebo při čtení, nebo i pro děcka. Využívá se i po operacích a u starších lidí. My máme tento https://matysek.cz/tulici-polohovaci-polstar/tulici-polstar-xxl-kvet-zluty-sedy-180cm šedý. 🙂 Ale vzorů mají dost na vybranou. 🙂 Máme ho doma moc rádi.

  • #513717
    K
    Karkolka
    Účastník

    Hezké věci do bytu mají i na stránce Desingoutlet. 🙂 Všechno mají v dobré kvalitě, neponičené a za super ceny. Dají se tam sehnat řekla bych i desingové extravagantní věci, tak i klasické za zlomek ceny. 🙂 My jej máme moc rádi, právě kvůli kvalitě a hezkým věcem. 🙂

    • #513828
      k
      kata.rataj
      Účastník

      Mají tam i pracovní stolky? Potřebuju teď nějaký nový sehnat do pracovny. Chtěla bych nějaký masivnější, aby měl dostatečně velkou pracovní desku. 🙂

      • #514010
        A
        Anka45
        Účastník

        Myslíš něco takovýho https://www.designoutlet.cz/kancelarsky-stul-boha-160-cm-masiv-akat? Ten stolek s těma šuplíkama k tomu teda nepatří, to se musí dokoupit, ale jinak je moc hezkej, masivní velkej. 🙂 Já jsem tam teda kupovala takový minimalistický a levnější, ale jsem s ním moc spokojená.

  • #512251
    k
    koralovka85
    Účastník

    A co třeba věci do kuchyně? Nějaké misky, hrnečky, skleničky? My se teď budeme stěhovat a chtěla bych celkově obnovit tady tyhle věci, protože máme vše ještě po maminkách, babičkách.

    • #512362
      n
      nanna
      Účastník

      Koukni na https://www.bakly.cz/kuchyne. Za mě mají opravdu hezký výběr, kvalitních věcí a co se kuchyně týče, tam mají opravdu pěkné desingové kousky. Jen koukej vždy na sklad, někdy si musíš počkat. Ale oplatí se. 🙂

      • #512468
        k
        koralovka85
        Účastník

        Moc děkuji. 🙂 Už jsem si vybrala hrnečky, skleničky a spoustu dalšího. Přítel asi tak nadšený nebude, ale to nevadí. 😀 Určitě to nebyl poslední nákup, rozhodně co se kuchyně týče, tak tam mám vyhlédnuté další věci. 🙂

      • #512414
        b
        barcca
        Účastník

        Na Bakly mají fakt super výběr, co jsem je objevila tak už koukám nejdřív tam když něco sháním a vlastně vždycky vyberu 🙂

        • #514361
          j
          juliebaborska
          Účastník

          Taky, taky. Od té doby, co mi kamarádka ten web ukázala nejdřív koukám tam, a pak až jinam. Ale to většinou není potřeba, protože tam seženu většinou hned vše, co potřebuju.

  • #499632
    b
    barcca
    Účastník

    Kde jste vybírali takový drobnější nábytek, jako konferenční stolek, vitrínu atd.?

  • #498699
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Jojo Svatbomilka nám dělala oznámení a nechali jsme si od nich potom taky udělat fotoobraz ze svatební fotky, je to krásný 🙂

    • #499749
      n
      nanna
      Účastník

      Nechali jste si ho tisknout na dřevo?

      • #499792
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Máme ho na plátně, ale taky mě to zaujalo 🙂

  • #498403
    k
    kikajda
    Účastník

    Neznám Onglazz, ale jedná se opravdu o originální záležitost hodící se do každého interiéru.

  • #498295
    J
    Jarka50
    Účastník

    Co sošky a nebo lucerny? Přijde mi, že nikde nic nemají :/

  • #498238
    R
    Rikina
    Účastník

    Mě zaujalo, že si můžu desku navrhnou podle sebe a doplnit i svým textem.

  • #498158
    g
    giska
    Účastník

    Našla jsem si jejich stránky. Opravdu designově hezké. Líbí se mě možnost navrhnout si desku zcela na míru.

  • #498130
    f
    femuska
    Účastník

    Co se týká originálního a velmi vkusného doplňku do interiéru, dostala jsem tip na http://www.onglazz.cz.

  • #497576
    k
    katkakatule
    Účastník

    Přemýšlím nad fotoobrazem, máte někdo, kde to dobře dělají?

  • #497324
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Co Velikonoce ? Máte už doma nějakou výzdobu ? 🙂

    • #498038
      S
      Sajmon
      Účastník

      Zrovna včera mi přišly věci co jsem objednávala tady přes ten eshop, co tu na něj nechávala odkaz Pisinka 🙂

  • #497089
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Moc děkuji za tip na e-utulnydomov.cz Objednala jsem si do bytu plno krásných dekorací a teď už se jen těším, až mi dorazí domů 🙂

  • #496968
    P
    Pisinka
    Účastník

    Holky, já jsem u nich objednávala před Vánocema tuto lampu ze dřeva https://www.e-utulnydomov.cz/Stolni-lampa-ze-dreva-d8916.htm a je to fakt krásný kousek, jsem moc spokojená a v interiéru vypadá skvěle.

  • #496895
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, taky jsem na eshop e-utulnydomov.cz nakoukla – mají fakt super věci, přírodní materiály mám moc rád, takže u nich taky udělám objednávku.

  • #496806
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, krásné a udržitelné doplňky a dekorace do bytu najdete na eshopu e-utulnydomov.cz. Já u nich nakupuju moc ráda, dbají hodně i na přírodní materiály, což mě maximálně vyhovuje a navíc mají i dost originálních kousků.

  • #496707
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Dobrý večer, poradíte kde nakoupit doplňky a dekorace do interiéru? Nejlépe prosím o tip na eshop.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist