Doplněk stravy dobrý na klouby

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Doplněk stravy dobrý na klouby

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504518
    B
    Blacka
    Účastník

    Holky, taky Kloubní výživu objednám a vyzkouším. Mě osobně zatím žádný doplněk nefungoval, tak třeba teď se značkou Woykoff fungovat bude.

  • #504493
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Ano, mají ji normálně v lékárně https://www.drmax.cz/woykoff-kloubni-vyziva-60-kosticek Tady je teď v akci.

  • #504325
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Skvěle funguje Kloubní výživa od Woykoff. Užíváme ji s manželem a pokud to porovnám s kloubní výživou od jiných značek, Woykoff fakt funguje nejlíp.

    • #504350
      E
      Esterinda
      Účastník

      Moc děkuji za doporučení na značku Woykoff, četla jsem na ni dobré recenze 🙂 Napíšete, kde bych Kloubní výživu mohla objednat?

  • #504311
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, já vždy, když mám nějaký problém, tak ho řeším tibetskou medicínou od epam. Ta mi moc pomáhá. Vždy si koupím doplněk určen na můj problém a vím, že za chvíli cítím úlevu nebo pomoc. Tak se zkus na to podívat, mají i na klouby pomoc.

    • #504772
      A
      Anka45
      Účastník

      Aha, já jsem teda epam neznala… To je tibetská medicína? Co si od nich kupuješ? Mají i doplňky zaměřeny přímo na potřeby žen?

  • #504207
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, jaké doplňky stravy se Vám osvědčily na klouby? Poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist