Dokrmení kojeneckým mlékem

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dokrmení kojeneckým mlékem

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513129
    P
    Petran.
    Účastník

    My už dáváme jen kozí UM. Chutná nám nejvíc. Zkoušeli jsme od 2 měsíce kvůli kojení. Kupujeme na nasemleko

  • #510270
    k
    koralovka85
    Účastník

    Nejvíce podobné mateřskému mléku je to které obsahuje kravské colostrum. 🙂 Já jsem kupovala to a věděla jsem že malej bude mít dostatek minerálů a vitamínů. 🙂

    • #510477
      v
      verkaherka001
      Účastník

      To je dobrý tip, zrovna hledám nějakou co nejlepší náhradu, jelikož malá mléko ještě vyžaduje, ale já už nechci kojit. Dělají se i kaše nebo něco podobného jako příkrmy?

      • #510571
        k
        koralovka85
        Účastník

        Určitě, mrkněte se na stránky https://www.colvia.cz/mlecna-vyziva/. Mají rýžové kaše, buď natural nebo s jablíčkem a skořicí, ta je moc fajn. Ale baštil obě, natural si vytuníte dle sebe. 🙂 Mlíčko u nás drželo do dvou let. 🙂

  • #507539
    D
    Danka.m
    Účastník

    Ano, tady máte odkaz na jejich stránky, najdete tam veškeré informace https://www.sunar.cz/nase-produkty

  • #507471
    B
    Blacka
    Účastník

    Holky, děkuji za komentáře 🙂 Jen jsem se dívala, že je víc typů kojeneckých mlék, nevíte, kde bych se dočetla, jaký v nich je rozdíl?

  • #507443
    D
    Danka.m
    Účastník

    Souhlasím, Sunar je fakt na trhu už dlouho a sama mu maximálně důvěřuju. Obsahuje to potřebné pro mimča a beztak jsme na něm i my všechny vyrostly 🙂

  • #507420
    H
    Hanička45
    Účastník

    Určitě kupte Sunar, vyrobené z plnotučného mléka, díky kterému je kojenecké mléko lahodné a nejvíc se podobá mateřskému mléku.

  • #507399
    B
    Blacka
    Účastník

    Zdravím všechny, malému jsou skoro 4 měsíce a mám pocit, že moje mlíko nechce tak jako dřív. Poradíte jaké zkusit koupit kojenecké mléko? Jaké je nejvíc podobné tomu mateřskému?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist