Dieta a sport

Femina.cz > Fóra > Sport > Dieta a sport

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516004
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Cvičíš – buduješ svalovou hmotu, co se ti přeměňuje z tukových buněk, takže ano je to možné a správně. Záleží ale jak dlouho chodíš, kolik vážíš, respektive si zhubla, apod. Chce to asi prodiskutovat s nějakým profesionálem. Já chodím 3 měsíce, co jsem dostala poukaz od ségry. Pokud tu je někdo z Brna a chtěl by si zacvičit společně, chodím do zone4you. A taky se mi zastavila váha – chce to BMI.

    • #517390
      P
      Petran.
      Účastník

      Asi tak nějak, líp bych to neshrnula. Diety a podobný věci jsou k ničemu. Neudrží to váhu. Dieta není změna životního stylu.

  • #512923
    a
    andindeford93
    Účastník

    pokud spojíte sport s trenérem a správnou výživou, po konzultaci s profesionálem, tak si můžete být efektem jistá, vím jistě

  • #512380
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    Já jsem začala teď doma posilovat a už na sobě vidím jak se mi zpevnilo tělo, hlídám si co jím a kila jdou dolů 🙂 skvělý je pilates, to doporučuju zkusit, ale chce to mít dobrou podložku na cvičení aby vás nebolely klouby a nepodkluzovala vám, jinak vás to může na začátku odradit jako skoro mě 😀

    • #512412
      b
      bertikber
      Účastník

      Mě z mé podložky teda vždycky bolí kolena a lokty, takže jestli můžeš nějakou poradit, která bude pohodlnější budu ráda 🙂

      • #512477
        M
        Majdinkaa
        Účastník

        No já si právě potom koupila takovou super podložku tady https://korkie.cz/ a ta je zaprvý fakt krásná a zadruhý moc příjemná, nic mě z ní netlačí a vůbec neklouže ani zespod ani zvrchu, navíc je z přírodního materiálu 🙂

  • #512373
    m
    marianana
    Účastník

    Já jsem začala cvičit a přemýšlím jak nějak zdravě kromě stravy podpořit hubnutí, vím že jsou nějaké spalovače tuků, nemáte někdo zkušenost s takovým doplňkem? Ráda bych ale nějaký přírodní, aby to bylo pro tělo zdravé, díky 🙂

    • #512429
      A
      Alizee
      Účastník

      Nic takovýho jsem nikdy nezkoušela, nenapadlo mě že by to mohlo být něco zdravého, tak jestli něco takovýho je určitě bych to vyzkoušela ráda…

      • #512492
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Kamarádka něco takovýho užívá, tak se jí zeptám co přesně to má, protože si to pochvalovala 😉

        • #512519
          m
          marianana
          Účastník

          Tak to budeš moc hodná když to zjistíš 🙂 nechci ale nic drastického, spíš opravdu něco s přírodním složením co to podpoří.

  • #510026
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, já si myslím, že určitě ano. Nevím, proč by to nemělo být možné 🙂 Dívej, ono stejně hubnutí je hlavně o stravě. Už jsi o nějaké dietě přemýšlela? Co třeba proteinová? S tou já mám opravdu skvělou zkušenost a spolu se sportem to bude parádní kombinace.

    • #511433
      P
      Penny
      Účastník

      Je to přesně tak 🙂 Já jsem si stravu upravila díky proteinové dietě https://www.ketodiet.cz/. Ta mě naučila o jídle přemýšlet, stravovat se zdravě a zjistila jsem, že mi vyhovuje LC strava. Takže za mě doporučuju. Skvěle nastartuje metabolismus a hubnutí jde krásně samo.

      • #511718
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Prosím tě, kde si kupuješ produkty vhodné na tu LC stravu? Je nějaký shop, kde bych koupila třeba pečivo nebo tak?

  • #499649
    K
    Kryska
    Účastník

    A jsi v kalorickém deficitu? Já si teda hlídám jídlo, koupila jsem si eliptický trenažer a makám co to jde a po dvou měsících mám 5 kilo dole 🙂

    • #503815
      m
      markurka5
      Účastník

      No pořídila jsem si ho nakonec taky a snažím se na něm makat každý den a výsledky už jsou rozhodně vidět. Našetřila jsem si tady na tento a maká se na něm samo https://www.fitham.cz/bh-fitness-ifdc19

      • #511014
        K
        Katchorka
        Účastník

        Jako takto… hubnutí je z 80% o jídle, ale taky je třeba pořádně na sobě makat… aby se to, co se zhubne jídlem vytvarovalo 🙂 Já na tom pomalu dělám a krásně tato kombinace funguje. Koupila jsem si teď tento běhací pás https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t300i a jsem maximálně spokojená a nadšená. Je super, jsem na něm denně 🙂

  • #496861
    m
    markurka5
    Účastník

    Ahoj, posledního půl roku chodím pravidelně do posilovny, ale bohužel se mi moc nedaří snížit váhu, tak mě napadlo, že bych se pustila do diety. Je to vzhledem k výdeji, co mám v posilovně možné ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist