Dieta

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Dieta

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jeb58093 a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508433
    j
    jeb58093
    Účastník

    Já držím od Nového roku ketofit a musím říct,že už je to hezky poznat.Také se mi na této dietě líbí ta chutná jídla.Prostě paráda.

  • #507815
    J
    JaninaR
    Účastník

    Podle čeho jste věděly jak si ten jídelníček sestavit? Já z toho mám trochu obavy, abych si těch jídel neobjednala moc :/

    • #508422
      a
      adullkahron
      Účastník

      Procházela jsem si jejich stránky a přijde mi, že je lepší si koupit ten už nachystaný balíček, kde máš ta jídla daná 🙂

  • #506987
    L
    Lilianna
    Účastník

    Já jsem ketofit držela a musím říct, že super 🙂 Jsem nadšená, hlavně teda výsledkem 🙂 No a teď jsem po dietě, ale jejich produkty teda ještě kupuju, protože držím LC stravu. Kupuju si hlavně ten jejich chléb https://www.ketofit.cz/produkt/proteinovy-keto-chleb. Ten je vynikající 🙂

  • #506679
    a
    adullkahron
    Účastník

    Přemýšlím nad ketofit dietou. Koukala jsem na jejich web, mají teď nové balení, pro mě přehlednější takže jsem si tam už našla to svoje 🙂

  • #506232
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Je tu někdo, kdo se bude po novém roce pouštět do diety? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist