Dieta?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Dieta?

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505595
    l
    lenana
    Účastník

    Zkoušel jste někdo nějaký detox? Budu ráda za sdílení zkušeností a doporučení co se vám osvědčilo, díky moc.

  • #505213
    h
    hancanov
    Účastník

    Jak se zbavit celulitidy? Pravidelně cvičím a dodržuju takovou základní dietu, nic drastickýho ale myslím že jím zdravě, stejně se jí ale nemůžu zbavit :-/

    • #505232
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Já se jí vlastně úplně zbavila po ošetření rázovou vlnou. Koukni na ENERGYflex, pan Farkaš je moc šikovnej a po celulitidě není ani památky 🙂

      • #505236
        h
        hancanov
        Účastník

        Vážně? No to zní báječně, co bych za to dala, moc děkuju za doporučení 🙂

  • #504137
    L
    Lilianna
    Účastník

    Dieta ketodiet je super. Já sama ji držím a musím říct, že jsem nadšená a hlavně konečně spokonejá. Kila jdou dolů sama, což mě neskutečně motivuje. Nehladovím a přitom hubnu a jídla mi moc chutnají.

  • #504024

    Myslím si že určitě ano, ale pohyb je jedno velké plus.. vyzkoušela jsem super keto dietu od http://www.ketodiet.cz a i pohyb přidala 🙂

  • #502873
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, dotaz… Potřebuju shodit nějaké to kilo… Máte tip, jaká dieta je opravdu účinná? A myslíte, že to jde i bez pravidelného cvičení?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist