Dieta

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Dieta

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509717
    g
    gys22231
    Účastník

    Nejvíce mě nadchla dieta ketofit.Má nejméně sacharidů ze všech diet cože je vážně super.

    • #510157

      kvapik
      Účastník

      Mně jí doporučila kamarádka protože jsem jí chválila jak teď skvěle vypadá a nemůžu tomu ani věřit ale už mám po dvou týdnech skoro 3 kila dole 🙂

      • #511206
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Vážně? To zní báječně 🙂 já bych chtěla do dovolené shodit aspoň 4 kila takže to asi zkusím 🙂

  • #509710
    b
    barcca
    Účastník

    Výborný je veganský protein od Naturalprotein, kupuju si ho pravidelně a je moc dobrý, nejlepší z proteinů jaké jsem zatím vyzkoušela. Zasytí na dlouho takže nemám pořád pocit hladu a hezky a zdravě tak pomáhá i s hubnutím 🙂

    • #509749
      b
      bertikber
      Účastník

      Nějaký protein jsem si chtěla už nějakou dobu koupit a tenhle vypadá skvěle, ty syrovátkové mi nedělají moc dobře na žaludek takže tenhle zkusím, díky 🙂

  • #509655
    s
    sxc39406
    Účastník

    Jako zní to velice dobře.Ráda bych takovou dietu ráda vyzkoušela jelikož nemám s dietama vůbec žádné zkušenosti.

  • #509462
    g
    gys22231
    Účastník

    Mám nejlepší zkušenosti s proteinovou dietou.Hodně jsem po ní shodila přebytečný kila,který se mi už náštěstí nevrátily.

  • #509345
    s
    sxc39406
    Účastník

    Ahoj,mohla bych vás poprosit o nějakou dobrou radu co držet za dietu?Chtěla bych být zase hubená,když se to léto už blíží.

  • #497757

    Tahle dieta mi příjde vážně super a je vyzkoušené,že funguje https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny

    • #509484
      m
      mishelka78
      Účastník

      Souhlasím, sama ji už pár měsíců jím a jsem velmi spokojená. Ze začátku jsem zhubla co jsem potřebovala a teď už ji mám jen na udržování. Takže jím normálně, občas nějaká aktivita a třeba dvakrát za den si dám něco dobrého od nich a váha mi hezky drží. 🙂

  • #497325
    c
    cwa12214
    Účastník

    A to je přesně jaká?Máš s nějakou dobré zkušenosti?Nerada bych vyhodila jenom tak peníze za nic.

  • #497261

    Nejlepší je taková dieta,kde je vysoký obsah bílkovin.

  • #497009
    c
    cwa12214
    Účastník

    Poradíte mi někdo jak shodit moje kila?Ráda bych vyzkoušela nějakou dietu,ale nevím jakou.Nikdy jsem nic takového nedržela.

  • #494348
    l
    luciosek415
    Účastník

    Ahooj, jo ty one meal nápoje jsou moc dobrý 🙂 je to super náhražka když člověk nestíhá jídlo a přitom zasytí a dá vyživy co člověk potřebuje 🙂 Je to super a celkově nupo.cz mám ráda 🙂

  • #494291
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    <table border=“0″ width=“395″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“395″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl67″ style=“height: 69.95pt; width: 296pt;“ width=“395″ height=“93″>Je to ta dieta se čtyřlístkem https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny .Vyzkoušej ji a uvidíš,že budeš spokojená jako já.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #494079

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Tak to zní velice dobře.Mohla by jsi mi prozradit co je to za dietu?Musím ji začít také držet.

  • #493998
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Já jsem dostala od kamarádky super tip na dobrou dietu a krásně hubnu.Vůbec se nemusím hýbat a už vůbec si nemusím vážit nějakou zeleninu atd.

  • #493743

    opand@seznam.cz
    Účastník

    <table border=“0″ width=“395″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“395″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl67″ style=“height: 69.95pt; width: 296pt;“ width=“395″ height=“93″>Dobrý den,poradíte mi jak bych mohla dostat dolů ty přebytečná kila nabraná během té pandemie?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #492795
    J
    JaninaR
    Účastník

    To nemám ani na to upřímně moc nejsem a jsou k dostání i levnější a hlavně zdravější varianty, třeba takové psyllium, co má dr.popov bych doporučovala 😉 má vliv nejen na hubnutí, ale i na trávení.

    • #492845
      i
      irishanova
      Účastník

      Je dobré brát čistě psyllium nebo v kombinaci ještě s něčím ? A v jaké formě ?

  • #492558
    l
    libenka789
    Účastník

    nápoj muj nejoblíběnšjí byl čokolýdový 🙂 a tyčinka mi moc chutnal ten slaný karamel 🙂 Ale nejjedodnušší pro tebe bude si myslím koupit si rovnou ten balíček ochutnat všechno 🙂 máš tam všechno po jednom kuse, a tak aspon zjistíš co ti chutná nejvíc 🙂

  • #492543
    e
    emakrul
    Účastník

    Já jsem je měla, jsou super…opravdu dobře zasytí a chuťově jsou moc dobrý 🙂

  • #492529
    e
    emakrul
    Účastník

    Ahojkyy, nemáte někdo zkušenosti s dietou nupo.cz? Konkrétně s těmito ONE MEAL https://nupo.com/cz/kategorie-produktu/nupo-one-meal/ ? Váhám jestli si to koupit, tak budu ráda za zkušenosti 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist