Dieta

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Dieta

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 6 dny, 21 hodinami.

• Autor
    J
    JaninaR
    Účastník

To nemám ani na to upřímně moc nejsem a jsou k dostání i levnější a hlavně zdravější varianty, třeba takové psyllium, co má dr.popov bych doporučovala 😉 má vliv nejen na hubnutí, ale i na trávení.

i
      irishanova
      Účastník

Je dobré brát čistě psyllium nebo v kombinaci ještě s něčím ? A v jaké formě ?

l
    libenka789
    Účastník

nápoj muj nejoblíběnšjí byl čokolýdový 🙂 a tyčinka mi moc chutnal ten slaný karamel 🙂 Ale nejjedodnušší pro tebe bude si myslím koupit si rovnou ten balíček ochutnat všechno 🙂 máš tam všechno po jednom kuse, a tak aspon zjistíš co ti chutná nejvíc 🙂

e
    emakrul
    Účastník

Já jsem je měla, jsou super…opravdu dobře zasytí a chuťově jsou moc dobrý 🙂

e
    emakrul
    Účastník

Ahojkyy, nemáte někdo zkušenosti s dietou nupo.cz? Konkrétně s těmito ONE MEAL https://nupo.com/cz/kategorie-produktu/nupo-one-meal/ ? Váhám jestli si to koupit, tak budu ráda za zkušenosti 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist