Dětský psací stůl do pokojíčku

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Dětský psací stůl do pokojíčku

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Mildinka a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515350
    m
    martinka988
    Účastník

    Pořizovali jsme dceři do školy tenhle set https://www.rostoucinabytek.com/produkt/detsky-set-ruzovy-actikid-uniq/. Je kvalitní, vydrží dlouho a židle je ergonomická. Za mě to nejsou vyhozené peníze ani nic tak hroznýho, protože to vydrží.

    • #515364
      M
      Mildinka
      Účastník

      My tam objednávali před dvěma roky taky rostoucí židličku mayer pro malýho k prvnímu roku, původně jako jídelní, ale nakonec ji má už i u stolu, je to fajný, jak se to dá přizpůsobit jak dítě roste.

  • #512883
    P
    Petran.
    Účastník

    Já jsem kupovala stůl i židli na Desingoutlet a jsme teda spokojení. Ceny tam jsou velmi přijatelné a věci kvalitní. Brali jsme více dospělácký, aby měla dcera i na později a nemuseli jsme pořizovat nový. Polohovací má židli a to stačí. 🙂

    • #513135
      v
      verkaherka001
      Účastník

      No já bych chtěla taky nějaký minimalistický, dospělácký. Sháním teď pro dceru, ale ona nechce klasickej stůl, nechce tam mít ani šuplíky. 😀 S ní je to těžký, ona někde něco vidí, nadchne ji to a nutně to potřebuje.

      • #513186
        P
        Petran.
        Účastník

        Hele podívej se třeba tady https://www.designoutlet.cz/bhm-germany/kategorie/stoly. Já jsem tam brala teda s klasickýma šuplíkama, ale mají tam i jen klasickou dřevěnou desku a kovovou konstrukci, nebo třeba jen s poličkou na šanony/ kvítka. Já bych si to víc představovala do kanclu, ale jestli se jí to líbí tak proč ne, Ceny nejsou nijak závratný a nábytek je kvalitní. 🙂

  • #512844
    z
    zuzuša
    Účastník

    Ráda bych synovi do pokojíku k psacímu stolu pořídila židli. Ráda bych ergonomickou, ať se mu pohodlně sedí a nebolí ho záda.

  • #512131
    r
    radka.tuva
    Účastník

    Ahoj, my jsme chytli někdy před rokem podobný stolek v akci za asi 2 tisíce kč na stránce https://v-nabytek.cz/1613-psaci-stoly  Zatím funguje mechanismus zvedání perfektně a vypadá to, že asi ještě nějakou dobu vydrží, takže můžu jen doporučit.

  • #512130
    l
    ladik.blinka
    Účastník

    Ahoj holky, zařizujeme dětský pokojík pro předškoláka a chtěli bysme už řešit i nějaký ten psací stůl ideálně s nastavitelnou výškou. Ale co jsem tak chodila po obchodech, tak se mi buď zdají extrémně drahé, nebo zase nekvalitní. Nemáte některá z Vás typ na nějaký solidní stolek, který by nestál majlant?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist