Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516044
    K
    Květa B.
    Účastník

    Holky, sama jsem o darování vajíček dlouho přemýšlela, tak jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi. Taky kliniku kontaktuju a domluvím si nějakou konzultaci.

  • #515980
    H
    Hanička45
    Účastník

    Nepotřebujete nic, žádné doporučení. Stačí si domluvit konzultaci, tady máte odkaz na jejich stránky, kde najdete přesný kontakt http://www.ivf-zlin.cz/o-klinice

  • #515846
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Napíšete prosím ještě jak to funguje – musím se tam nějak objednat nebo třeba potřebuju doporučení od gynekoložky?

  • #515823
    A
    Anka45
    Účastník

    Já bohužel darovat vajíčka nemohu, už jsem přes limit věkový, ale chodím alespoň do caraplasmy darovat krevní plasmu. Takže pomáhám alespoň takto. 🙂

    • #515888
      j
      juliebaborska
      Účastník

      To bych taky mohla vyzkoušet, přemýšlím nad tím už nějakou dobu. Na krev nemůžu, ale dověděla jsem se že to s tím moc nesouvisí. Tobě je po odběru dobře?

      • #516073
        A
        Anka45
        Účastník

        Jo tak ono je důležité i vědět jak se plasma odebírá https://www.caraplasma.cz/#main-hp-box. Většina lidí neví že se odebírá celá krev, ze které se potom vyselektuje plasma a krev se vrací zpět do těla. To někomu nedělá dobře, ale je potřeba to vyzkoušet. Není dobré chodit moc často a dodržovat dobrou stravu a pitný režim.

  • #515786
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já jsem byla na klinice IVF Zlín a určitě kliniku doporučím. Mají profesionální, ale lidský přístup a hlavně vše vysvětlí a do ničeho mě netlačili.

  • #515729
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Dobrý večer, mám takový dotaz – darovala jste některá svoje vajíčka? Přemýšlím, že bych někomu pomohla, ale nevím na jakou kliniku se obrátit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist