darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517107
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Tak co byla jste tam nakonec? Já jsem darovala také na této klinice a všechno proběhlo naprosto bez problémů. Od prvního domluvení schůzky, až po samotný odběr vajíček. 🙂 Odběr sám o sobě nebolel, jelikož je v celkové anestézii. 🙂 Trochu mě pobolíval podbřišek po zákroku, ale to bylo dva tři dny. 🙂

  • #503688

    Kamarádka poměrně nedávno darovala, a já o tom také začínám dost přemýšlet 🙂

  • #503641

    Ahoj.. já jsem byla před pár lety darovat.. a i když mi to bylo u hodně známých vymlouváno, tak toho vůbec nelituju 🙂

    • #503715
      l
      libenka789
      Účastník

      A na jaké klinice jsi darovala? 🙂

      • #503897

        Já jsem byla na klinice ivf zlín , je to super klinika, je docela dost vyhlášení a opravdu jsou na ní jen pozitivní recenze a hodnocení 🙂

        • #503939
          l
          libenka789
          Účastník

          Ano, o této klinice jsem dost slyšela už.. vypadá fakt dobře, asi to zkusím na ní..Moc díky za tip 🙂

  • #503584
    l
    libenka789
    Účastník

    Ahojky, darovala tu některá z vás svá vajíčka?? Dost o tom začínám vážně uvažovat..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist