Dárky

Femina.cz > Fóra > Zábava > Dárky

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513419
    h
    hancanov
    Účastník

    Chtěla bych manželovi koupit ke svátku nějaké stylové skleničky do baru, ale zatím jsem nenašla takové jaké bych si představovala. Chtěla bych aby byly samozřejmě kvalitní a hlavně stylové a moderní, máte tip kam kouknout?

  • #509313
    A
    Alenka79
    Účastník

    Také právě řeším dárek pro muže k výročí svatby, ale vzhledem k tomu že byly vánoce, narozeniny a valentýn, tak vůbec nevím co mu dát? Jaké dárečky si dáváte k výročí nebo si nic nedáváte?

    • #509586
      K
      Karkolka
      Účastník

      My si většinou s manželem uděláme pěkný večer nebo víkend, zajdeme na wellnes, večeři a tento rok jsem nám ještě koupila sadu na výrobu odlitku našich rukou. A musím říct, že jsem byla překvapená , že se i manželovi tento dárek moc líbil. Odlitek už máme vyrobený a zdobí naši ložnici :-).

      • #509746
        A
        Alenka79
        Účastník

        No tak to by se mi také líbilo, mám takové věci moc ráda, kde se dá prosím ten odlitek pořídit?

        • #509794
          K
          Karkolka
          Účastník

          Já jsem ho kupovala na eshopu vzpominkovyodlitek, nakupuji zde velmi ráda, protože tu vždy nakoupím jakýkoliv dárek :-D.

    • #509397
      K
      Kristysss
      Účastník

      Můj miluje sladký, takže jsem mu nechala udělat perníkovou truhlu a v tý bylo spoustu malých perníkových srdíček s různými nápisy. A pak jsme si zašli na romantický wellness, což máme rádi společně 🙂

  • #508945
    l
    libenka789
    Účastník

    ahooojky.. já právě hledám nějaký dárek pro přítele na narozeniny.. a moc mě zaujaly jedny hodinky z carneo.cz.. Takže mockrát děkuju za tip 🙂

  • #508653
    E
    EvaJasan
    Účastník
  • #508198
    f
    femuska
    Účastník

    Já většinou známým kupuji drobnosti a někdy většinou srandovní. Je pak sranda, při rozbalování.

  • #507600
    b
    barcca
    Účastník

    Sdílím co jsem teď koupila sestře, která ráda sportuje https://shop.energyflex.sk/produkt/masazny-set-energyflex/

    • #507667
      k
      katkakatule
      Účastník

      Super to by se hodilo bráchovi, pustil se teď do cvičení takže tohle se mu bude určitě líbit, díky 🙂

      • #507764
        b
        barcca
        Účastník

        Mně se právě líbí že to je přímo na uvolňění spasmu, ale i celkově na masáž těla a taky že je to z čistě přírodního materiálu.

  • #507461

    Já teď momentálně řeším narozeniny a dárek pro chlapa. Chtěla bych mu pořídit elektronickou cigaretu, projela jsem si eshop vapoo.cz a absolutně nevím po čem sáhnout. Jsou v tom hodně velké rozdíly?

  • #506748
    e
    evcasl
    Účastník

    Já vybrala krásný batohy pro děcka tady https://www.nejkufry.cz/ tak koukněte.

    • #506805
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Ty batohy jsou výbornej nápad a tady mají moc hezký výběr, děkuju 🙂

      • #506845
        e
        evcasl
        Účastník

        Tak to jsem ráda, že jsem dala dobrý tip, snad udělají radost 😉

  • #506732
    i
    irishanova
    Účastník

    Já bych chtěla pro manžela elektronickou cigaretu, protože o ní pořád mluví, ale moc si s tím nevím rady. Myslíte, že je jedno jakou vezmu?

    • #506784
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      No jedno to úplně není, protože je toho hrozně moc. Jsou buď jednorázové nebo jsou cigarety pro zahřívaný tabák apod 🙂

      • #506827
        i
        irishanova
        Účastník

        A kde bych něco takového pořídila? Měla by si přímo tip ať to nemusím hledat?

        • #506896
          S
          Sonia.Cer
          Účastník

          No můj chlap objednává příslušenství k té jeho el. Cigaretě tady na těch stránkách http://www.vapoo.cz tak se zkus mrknout a když by sis nevěděla rady, tak bych jim zkusila napsat maila 🙂

  • #506684
    m
    mishelka78
    Účastník

    Já jsem třeba kupovala letos hodně elektroniky 🙂

    • #506702
      m
      martinka988
      Účastník

      Zajímavé… Jakou třeba? 🙂

      • #506764
        m
        mishelka78
        Účastník

        chytré hodinky pro sebe i pro děti a třeba i bezdrátová sluchátka apod…všechno z carneo.cz 🙂 Koukni se tam, třeba tě tam něco zaujme…

        • #506800
          m
          martinka988
          Účastník

          Dost dobrý nápad, vidíš to je fakt super, mockrát děkuju za tip 🙂

  • #506495

    Já už mám naštěstí všechno koupené, už si budu užívat jen ten předvánoční čas:-)

  • #506412
    m
    martinka988
    Účastník

    Ahojky, co vánoce, už máte všechny dárky nakoupené?? 🙂 Já hledám ještě nějaké ale už to budu mít.. Co jste kupovali? Třeba mi dáte nějaký tip 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist