Dárek pro muže

Femina.cz > Fóra > Zábava > Dárek pro muže

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k kata.rataj a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514564
    M
    Mikajlka
    Účastník

    Já už teďka objednávala na Vánoce pro muže dárek a tím že má sporťáka, tak se mu nechala udělat podle fotky jeho auta z oceli obrátek na zeď, nebylo to teda nic levného, platila jsem to v dolarech a velikost 1m mě v přečtu stál 8.000,-. Případně koukněte na Petrol Vibes, kluci jsou z Litvy a vypadá to parádně si myslím.

  • #514481
    k
    kata.rataj
    Účastník

    Kupovala jsem svému příteli voucher do Futurenta.. To je taková hra, něco na styl únikovky, ale je to více hi-tech. Je to ve staré hale ČKD. Hodně moderní technologie, zapojuješ jak hlavu, tak i tělo. Koupila jsem teda i s kamarádkama voucher pro něj a pro jeho tři kamarády a myslím že tam nebyly naposled. 🙂

    • #514797
      A
      Anka45
      Účastník

      To není vůbec špatný nápad! Můj muž takové věci miluje, to by mu určitě dělalo radost. Už má za sebou všemožné únikovky a podobné. 🙂 Vy jste šli s nimi, nebo to měli chlapi sólo?

      • #514861
        k
        kata.rataj
        Účastník

        Ne ne je to na týmy o 4 lidech. Nejlépe 4 aby měl každý svůj vlastní telefon. Ten tam je potřeba aby se s ním odemykali další místnosti. Šli jsem s nimi, ale nehráli jsem. Čekali jsme tam v klidu u baru. 🙂 Mají tam i fotbálek, možnost dát si i pizzu, pití. 🙂 Jdou domluvit oslavy, teambuildingy atd, tady jestli chceš https://futurento.cz/hra-s-prateli/. 🙂 Byly z toho nadšení a určitě někdy ještě zajdeme a zahrajeme si i my. 🙂

  • #514437
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Svýmu jsem koupila mikču od Praďocha s potiskem. Má narozky před Vánocema a celkově Vánoce moc neprožívá. Tak jsem mu chtěla něco vtipnýho koupit až jsem našla právě u nich. Materiál super a potisk také kvalitní.

    • #514603
      m
      majduska2299
      Účastník

      Co tam měl jestli se můžu zeptat? Já mám teda špatné zkušenosti s tím potiskem, že se to po pár praních začalo loupat. 🙁 Ale ne tedy z této stránky. Vy to máte vyzkoušeno i s praním a žehlením třeba nebo ještě dárek nedostal?

      • #514798
        v
        verkaherka001
        Účastník

        Dostal ho minulý rok a je to toto https://www.pradoch.cz/mikina-s-potiskem-nejsem-vanocni-typ-grinch/. Peru vždy naruby. Jen 30-40stupňů a nežehlím. Potisk se neloupe, materiál je velmi příjemný. Mají tam i trika, polštáře, hrnečky a spoustu dalšího, řekla bych vlemi široký výběr a navíc Vám mohou udělat potisk dle vlastního přání. 🙂

  • #514401

    Graham Patrick
    Účastník

    Můžete jim dát herní konzoli. Nebo je můžete vést ke stažení ROM her na Techtoroms.

  • #513897
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Já jsem příteli dávala poukázku na wellnes a k tomu sadu na výrobu partnerského odlitku z eshopu vzpominkovy odlitek. A ten dárek se mu moc líbil, odlitek jsme si společně udělali a už ho máme vystavený. Mají krásné odlitky pro spoustu příležitostí :-).

  • #513420

    danina22
    Účastník

    Já bych chtěla pro přítele sehnat nějaké stylové barové skleničky, ale zatím mě nikde žádné nezaujaly. Máte tip na dobrý eshop?

  • #508651
    S
    Salminka
    Účastník
  • #508195
    f
    femuska
    Účastník

    Já jsem manželovi koupila na darkoviny dárek. Protože jsem nevěděla co koupit a byl nadšený.

  • #507960
    l
    leoneska
    Účastník

    Co třeba hrací židli? Mrkněte na  https://www.ezidle.cz, určitě si vyberete.

    • #508337
      R
      Rikina
      Účastník

      Vítám tip na kvalitní židli, já bych si u nich vybrala židli ergonomickou, abych ulevila svým zádům.

    • #508067
      k
      kikajda
      Účastník

      Ezidle mají opravdu velkou nabídku židlí. Kterou máte vy?

      • #508185
        l
        leoneska
        Účastník

        Vybrala jsem mu  herní židli G-Racer 2

  • #507465

    To vůbec není špatný nápad 🙂 A mohu se zeptat kde si je kupovala? Nevím kam kouknout, třeba mě tam nějaké zaujmou..

    • #507490

      Jasně, koukni se na http://www.carneo.cz mají tam skvělý výběr a za super ceny :-))

      • #507533

        Mockrát děkuju za tip 🙂 Koukala jsem na to carneo.cz a mají tam moc pěkné hodinky, a myslím že už mám i vybráno 🙂 Tak snad se mu také budou líbit.. 🙂

        • #507565

          Není vůbec za co 🙂 Věřím že se mu budou líbit.. mají tam moc pěkné hodinky a i jiné věci 🙂 Já teďka ještě přemýšlím pro synovce přenosný reproduktor.. mají tam za dobré peníze..

  • #507444

    Já jsem třeba přítelovi kupovala na vánoce hodinky, co třeba to? 🙂

  • #507434

    Dobrý večer, hledám dárek pro mého muže a nemůžu na nic přijít:-( Nemáte nějaký tip, cokoliv

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist