Dárek pro miláčka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dárek pro miláčka

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel B Bedriška Malá a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504948
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Jo, tak co se týká dárků pro mýho drahýho, tak tam je to naprosto jednoduchý. Většinou je to nějaká elektronika, která je samozřejmě nutně potřeba mít 😀 Ale já jsem v klidu, vždycky dostanu seznam 😀

  • #504538
    k
    krisstaz
    Účastník

    U mě je to jednoduchá volba, přítel miluje pálivé jídlo a chilli, takže já mu na všechna výročí a vánoce kupuji věci z http://www.thechillidoctor.cz a má to teda neuvěřitelný úspěch. Tak pokud má taktéž rád, tak to je zaručený úspěch

    • #504753
      v
      verkaherka001
      Účastník

      Také už jsem tam nakupovala ochutnávkovou sadu a měla moc velký úspěch, na mě je to teda až moc pikantní ale přítelovi to moc chutná 🙂

  • #504175
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Podívej se na picasee.Tam jsem to nechala dělat a mají i jiné krásné kryty na telefony.

  • #503894
    m
    marianana
    Účastník

    Já si nejradši projdu hodně obchodů a čekám až mi něco padne do oka 😉 super výběr mají vždycky v https://www.galerieharfa.cz v pražských Vysočanech, tak jestli jste z okolí… 😉

    • #503986
      l
      lenana
      Účastník

      Já taky nejradši vybírám naživo, nejen že mě to baví ale najdu takhle i věci, který by mě jinak nenapadly 🙂

      • #504068
        m
        marianana
        Účastník

        Přesně, plus si často jako bonus vyberu i něco pro sebe 😀

        • #504107
          l
          lenana
          Účastník

          No tak to znám 😀 to je fakt takový bonus, který vždycky musí být 😀

  • #503872

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Tak tohle by se mohlo mému příteli také líbit.Sice nevím,kde bych to koupila,ale jeví se to jako super dárek.

  • #503739
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Já jsem nechala dělat pro svého přítele obal na mobil s mojí fotkou a s dětmi.Přítel bych strašně překvapený

  • #503637

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Mohla bych někoho tady poprosit o nějakou radu co koupit svému milému na narozeniny?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist