Dárek pro kolegy do práce

Femina.cz > Fóra > Kariéra a peníze > Dárek pro kolegy do práce

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514578
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Dobrý den, jsem na tom trošku jinak, týká se to také dárků, ale spíše mě tím pověřil můj šéf, protože jsem jeho pravá ruka, že by potřebovala vymyslet něco pro své zaměstnance jako poděkování za jejich práci. Myslíte, že by jste mi tu někdo poradili nějakou drobnost, budou k tomu totiž dostávat i finanční obnos :-).

    • #514642
      P
      Petran.
      Účastník

      A co jim třeba dát drobný čokoládový předmět, my jsme měli vloni odtud https://www.fikar.cz/reklamni-vyrobky , konkrétně jsme dostali čokoládové tablety a musím říct, že to bylo moc pěkné originální. Letos tam vybíráme také, jen zatím nevím co zvolíme za předmět, protože mají opravdu hodně druhů. Tak to zkus ukázat šéfovi, myslím, že by se mu to mohlo líbit.  Komunikace s nimi byla také hodně dobrá.

  • #509796

    Daniel Norton
    Účastník

    možná suvenýrová socha?

  • #506095
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, měli byste prosím tip, co koupit kolegům do práce jako vánoční dárek? Zase ne nic moc osobního, ale aby to taky bylo důstojný. Díky moc za rady.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist