Dárek pro chlapa

Femina.cz > Fóra > Zábava > Dárek pro chlapa

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel I IsabelaZlata a poslední změna proběhla před 6 dny, 10 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518011
    I
    IsabelaZlata
    Účastník

    Já mu vžycky koupím nějakou kosmetiku na Notinu. Posledně mu došel oblíbený parfém, tak jsem nemusela moc přemýšlet.

  • #505594
    l
    lenana
    Účastník

    Já taky nejradši vybírám tak že si projdu obchody a vždycky tak najdu originální věci který bych jinak ani nevymyslela 🙂

  • #504790

    danina22
    Účastník

    Kdo jste z Prahy tak zajděte do https://www.galerieharfa.cz/ určitě vyberete 😉

  • #504637
    l
    libenka789
    Účastník

    Ahojky, tip nemám teda vůbec žádný.. Už nevím po těch letech čím bych mu mohla  udělat radost…

  • #504623
    m
    michala69
    Účastník

    Chci manželovi koupit nový telefon a k tomu i nějaké doplňky, tak pokukuju, kde bych to všechno sehnala za nějakou lepší cenu.

    • #505829
      J
      JaninaR
      Účastník

      Jestli ještě nemáš nakoupeno, tak na eshopu student-eshop.cz seženeš naprosto všechno k telefonům a za příjemné ceny 😉

  • #504598

    Ahojaa koukám a koukám na dárek pro mého muže ale nenapadá mě vůbec nic.. Co budete kupovat na vánoce pro své muže?? Nějaký tip? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist