dárek

Femina.cz > Fóra > Zábava > dárek

Zvolené téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515998

    kvapik
    Účastník

    Koukněte na https://www.ketodiet.cz/ já jsem od nich koupila mamce elektronickou poukázku, dlouho už chtěla tuhle dietu zkusit, já s ní mám skvělou zkušenost, objednala jsem si teď i ve velkých slevách zase nějaké dobroty 🙂 a mají tam i výborné vánoční recepty, já jsem zkusila perníčky a ty jsou top 🙂

  • #515824
    A
    Anka45
    Účastník

    Já jsem ještě sehnala teď super dáreček pro bráchu mladšího. Má hrozně rád minigolf, vždycky když někam jedem tak na něj musíme. Ale našla jsem na internetu stolní dřevěný minigolf od Retrosu. Zatím teda čekám až ho 24.12. otevře, ale podle fotek a videi co mají na webu to vypadá skvěle, takže se moc těším jak na to bude reagovat.

    • #515889
      j
      juliebaborska
      Účastník

      To není vůbec špatný nápad. My máme minigolf moc rádi. A chtěla jsem koupit nějakou novou hru. Pro kolik je to lidí?

      • #516074
        A
        Anka45
        Účastník

        Mrkni https://www.retros.cz/dreveny-stolni-minigolf/. Říkám ještě jsem to neotevřela, ale jsou tam 4 dráhy, dvě golfové hole a překážky. Je to větší, na stránce mají i video, kde je to pěkně vidět. Už se na něj moc těším.

  • #513690
    K
    Karkolka
    Účastník

    No muj třeba miluje čokoládu a všechno z ní. 🙂 Takže u nás vždy vyhrává nějaká dobrá kvalitní čokoláda, bonboniera atd. 🙂 Nejvíce nám asi chutná z našich českých od Čokoládovny Janek.

    • #513914
      K
      Karkolka
      Účastník

      Jasně, nugát je jejich nejprodávanější produkt, ale mají i jiné skvělé pralinky https://www.cokoladovnajanek.cz/cokoladove-bonbony/-. Jinak ten nugát mají třeba i mandlový, pistáciový atd. Výborný jsou všechny teda! My jsme je dostávali kdysi od šéfa jako dárek na Vánoce a od tý doby je tam objednávám i pro nás nebo právě jako dáreček. 🙂

    • #513819
      m
      majduska2299
      Účastník

      Brácha teda čokoládu miluje, vždycky jsem si před ním musela všechno schovávat, protože to jinak spásl. Nejvíc miluje nugát a celkově oříškové krémy. Mají tam i něco takového? A jaká je doba dodání prosím?

  • #513416
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Na bakly mají hezké věci, já mám odtud docela hodně věcí doma a už jsem tady objednala i nějaké hezké dárky a vždycky udělaly radost 🙂

  • #511313
    k
    kikajda
    Účastník

    <p class=“MsoNormal“>Přítel má rád hezké designové věci, spojila jsem si s tím jeho koníček – kvalitní rumy a koupila mu <span style=“mso-spacerun: yes;“> </span>k narozeninám tyto krásné skleničky <span style=“color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none;“>https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-na-rum-juvel-29cl-sada-6-ks-916182</span&gt;</p>

    • #511374
      f
      femuska
      Účastník

      Skleničky vypadají krásně, ale u nás by se spíše hodilo na Gin a tonic. Já moc rum oblíbený nemám a muž také ne.

      • #511387
        k
        kikajda
        Účastník

        Ty jsou velmi krásné. Ne každý je na tvrdý alkohol, mají i krásné skleničky na nealko.

  • #508660
    K
    Květa B.
    Účastník
  • #507599
    l
    lenana
    Účastník

    Manžel hodně sportuje takže já mu teď koupila tenhle korkový masážní set https://shop.energyflex.sk/produkt/masazny-set-energyflex/ podle mě je to suprová věc 😉

    • #507668
      d
      danikk
      Účastník

      To se mi moc líbí, děkuju za dobrej tip 🙂

      • #507763
        l
        lenana
        Účastník

        Není za co, ráda jsem poradila. Doufám, že se mu to bude líbit mně to přijde super

  • #507417
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    U partnera měla největší úspěch elektronická cigareta ani jsem upřímně takovou radost nečekala, tak jsem ráda, že jsem se trefila 🙂 sobě jsem vzala na zkoušku tady ty jednorázovky a ty jsou teda taky super

    • #507911
      m
      michala69
      Účastník

      Můžu se zeptat jakou značku těch jednorázovek kouříš? 🙂

  • #507220
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Koukněte na http://www.ezidle.cz. Třeba vyberete vhodný dárek.

    • #507251
      m
      martusi
      Účastník

      Mají velký výběr. Kterou židli od nich máte vy?

      • #507410
        Z
        Zuzi.S.
        Účastník

        Vybrali jsme u ezidle  herní židli G-Racer Premium. Je s ní spokojený.

        • #507458
          m
          martusi
          Účastník

          Ezidle mají i hrací židle k PC. Takovou si syn přeje.

  • #506785
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Já jsem chlapovi objednala novou elektronickou cigaretu, protože tu co má, tak na ni hrozně nadává takže doufám, že jsem to jakž takž trefila 🙂

  • #506749
    m
    marianana
    Účastník

    Zkuste kouknout na eshop nekufry.cz vybrala jsem tam hned několik hezkých dárků 😉

    • #506846
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      No mají moc hezký věci a je fakt že manžel by už potřeboval nový batoh, skvělej tip 🙂

    • #506806
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Z nejkufry.cz mám s manželem kufry a jsou fakt kvalitní takže se můžu přidat s doporučením 😉

  • #506549
    v
    verkaherka001
    Účastník

    A Má třeba rád chilli? Jestli ano, měla bych pro tebe zajímavý tip 🙂

  • #506493

    Taky hledám něco zajímavého, čím bych manžela oslnila.. 🙁

  • #506414
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahojkyy, už máte vyřešené vánoce? Co budete nebo už jste koupili vašim drahým polovičkám? Hledám nějaký originální dárek pro přítele 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist