dárek

Femina.cz > Fóra > Zábava > dárek

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #502051
    j
    jancajanicka
    Účastník

    A co nějaký zažitek nebo kurz?

  • #501921
    l
    lenana
    Účastník

    Moc hezký dárky vždycky vyberu v https://www.galerieharfa.cz

  • #500875
    n
    nanna
    Účastník

    A co dát ke svatbě v nějakém rozumném cenové rozmezí, spíš něco osobnějšího na památku 🙂

  • #496498
    l
    luciosek415
    Účastník

    Eshop nekupto znám a nakupuju tam moc ráda, super zboží 🙂 Naposledy jsem kupovala nějaké sklenice na pivo atak pro chlapy na vánoce:) A měli velký úspěch

  • #496283
    m
    martinka988
    Účastník

    Nějakou drobnost která poteší, narazila jsem na uper eshop na tyto dárečky 🙂

    • #496293
      m
      mishelka78
      Účastník

      A copak je to za eshop ? 🙂 🙂 To mě zajímá, jestli tam něco objevím tak by to bylo super:-)

      • #496423
        m
        martinka988
        Účastník

        Je to tento obchůdek 🙂 :Nekupto.cz | Komu dnes uděláte radost? Je suprovní, vždycky když něco pořídím tam tak všem vždy udělám radost:-) naposledy jsem kupovala kamarádce a kolegyním v práci hrnečky s jejich jmény 🙂 Moc se jim líbily 🙂

        • #496437
          m
          mishelka78
          Účastník

          Tak ten je super.. přesně něo takového jsem hledala 🙂 tam určitě něco vyberu ty hrnečky se jmény, nebo různými popisky jsou super nápad 🙂

  • #496161
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahojky, co nakupujete k svátku pro svoje přátelé nebo rodinu? dochází mi nápady..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist