Dárečky pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dárečky pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel z zvonilka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505038
    z
    zvonilka
    Účastník

    Už jsem se na ně dívala. Moji raubíři mají Toma a Jerryho fakt rádi. Koupila jsem jim tři knížky a dostanou je od Ježíška.

  • #504811
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Nechám vám tady super tip na dárek pro děti, a to projektor noční oblohy. Viděla jsem jak to funguje, kluci z toho byly taky nadšení, tak jsem jim to koupila na Vánoce 🙂

  • #504760
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, já dělám balíčky 🙂 Nedělám je teda moc sladký, spíš ovocný. Ale co jim letos do balíčku dám, to je čajový nápoj lipoo. Jsou to medvídci, kteří se zalijí a je z toho ovocný nápoj. Nápad super, že? 🙂 Těším se, co na to řeknou 🙂

  • #504143
    L
    Lilianna
    Účastník

    No, to rozhodně 🙂 A taky na e-shopu ELLAMAX mrkni na ty knížky s Tomem a Jerrym, ty jsou prostě senzační 🙂

  • #503895
    m
    marianana
    Účastník

    Já nejradši vybírám dárky naživo, nasbírám tak i inspiraci když třeba úplně nevím co vybrat. Ráda chodím do galerie Harfa ve Vysočanech 🙂

    • #503985
      l
      lenana
      Účastník

      To máš pravdu, někdy není nad to si projít obchody a počkat až tě něco osloví 🙂

      • #504069
        m
        marianana
        Účastník

        Úplně skvělej obchod v Harfě je Cartoon land, to můžu zaručit že tam určitě vyberete nej dárky 😉

        • #504106
          m
          michaela77
          Účastník

          Super tip, díky tam teda musím stopro zajít protože všechno od disneyho u nás teď hodně frčí 😀

          • #504570
            m
            marianana
            Účastník

            No to u nás taky 😀 bylas tam nakonec, vybrala jsi něco?

  • #503178
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na dárečky pro děti? Co tak obvykle kupujete? A kupujete i knížky? My třeba ke každé možné přéležitosti 🙂 Zajímalo by mě, pokud knížky kupujete, jaký shop se vám osvědčil?

     

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist