Dárečky pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dárečky pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VeveruškaP a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504946
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    No, já teda nevím, jak staré děti máte vy, ale u mých kluků už prostě vede elektronika 🙂 A tu já teda kupuju jedině od oravy, protože vím, že tady je to sázka na jistotu kvality.

  • #504812
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Letos jsem se rozhodla nekupovat kraviny a budu spíš kupovat věci, které klukům k něčemu budou, jako třeba projektor noční oblohy, který má super využití.

    • #504943
      J
      Jarka50
      Účastník

      K čemu je to teda ještě dobré? 🙂

      • #505494
        V
        VeveruškaP
        Účastník

        Používáme ho i na oslavy a je to super zpestření pro děti, fakt se jim to moc líbí 🙂 však se koukni na blueroad co všechno to umí a na co všechno je to dobré 🙂

  • #504781
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahojky, znáš tento shop https://www.momkids.cz/. Ten je super. Jako myslím tou jejich nabídkou. Seženeš tam pro děti opravdu hodně věcí, hlavně hračky mají super. No a ceny? Ty jsou super. Hračky i oblečení pro děti od 49 🙂 Teda spíš ne od, ale za 🙂

  • #504006
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj holky, měla bych dotaz na hračky, oblečení a vůbec pro děti… Kde je nejraději nakupujete? Kde se vám nejvíc osvědčila nejen nabídka, ale i ceny?

     

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist