co pro chlapy

Femina.cz > Fóra > Zábava > co pro chlapy

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  1go88gamebaiii a poslední změna proběhla před 6 hodinami, 29 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518292

    1go88gamebaiii
    Účastník

    <span id=“docs-internal-guid-730afb87-7fff-8cfe-c205-c740c3669b37″><span style=“font-size: 11pt; font-family: Arial, sans-serif; color: #000000; background-color: transparent; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-variant-alternates: normal; font-variant-position: normal; vertical-align: baseline; white-space-collapse: preserve;“>Amazing information.</span></span>

  • #517260

    kaver err
    Účastník

    Jsem velmi spokojená s mým nedávným nákupem, kterým byla elektronická cigareta od mixvape  , kterou jsem zakoupila pro mého přítele. Můj přítel byl opravdu potěšen tímto dárkem. První věc, která ho zaujala, byl moderní design a kompaktní velikost zařízení. Celkově vzato, Mixvape elektronická cigareta je skvělým dárkem pro každého kuřáka, kdo uvažuje o přechodu na elektronické cigarety. Doporučuji ho každému, kdo hledá spolehlivé a efektivní zařízení.

  • #513421
    n
    nanna
    Účastník

    Já manželovi naposledy koupila takovou fakt stylovou sadu sklenic na rum a mělo to úspěch 😉

    • #518047
      K
      Karkolka
      Účastník

      A kde jste je koupila? Já teď nedávno objednávala tyhle https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-na-rum-juvel-29cl-sada-6-ks-916182. A je z nich unešený :))).

  • #508652
    D
    Danka.m
    Účastník
  • #508197
    f
    femuska
    Účastník

    Já jsem našla eshop darkoviny, kde jsem teď kupovala manželovi dárek na Valentýna. A určitě tam budu nakupovat i známým, mají obrovský výběr.

  • #507460

    Já bych chtěla na narozeniny pro muže elektronickou cigaretu, ale absolutně tomu nerozumím. Je tu někdo, kdo takovou věc kupoval a trefil to?

  • #507219
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Manžel dostal k vánocům hrací židli k PC.  Dobrý tip na dárek.

    • #507250
      l
      leoneska
      Účastník

      Tip kde kvalitní židli k PC seženu prosím?

  • #506996
    i
    irishanova
    Účastník

    Původně jsem přemýšlela o elektronické cigaretě, ale tu mu dám nakonec na narozeniny. Vybrala jsem mu fakt hezkou, tak doufám, že bude spokojený.

    • #507055
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Jakou si mu koupila? Muž si přál tady tu, tak to naštěstí nebylo jenom na mně https://www.vapoo.cz/pod-systemy/elektronicka-cigareta-vype-epod/

  • #506897
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Muž si přál novou elektronickou cigaretu, tak mě navedl a já mu ji objednala 🙂 tak snad jsem se trefila dobře.

  • #506751
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já jsem manželovi koupila nový batoh. Měl už dlouho takový omšelý, který už opravdu vypadal nevkusně. Koukněte na nejkufry.cz mají super výběr.

    • #506804
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      To je dobrý nápad s tím batohem. Už mám asi vybráno, díky!

      • #506848
        k
        katkakatule
        Účastník

        Paráda tak to jsem ráda, že jsem tě inspirovala. Tak snad uděláme chlapům radost 🙂

  • #505640
    m
    martinka988
    Účastník

    Já hledám něco malého pro manžela, dárky už mám všechny ale pro něho by to ještě něco chtělo.. taky už vůbec nevím…

  • #505609

    Záleží co má rád 🙂 Také o tom začínám přemýšlet, a kamarádka mi doporučila super dárek..

  • #505577

    Ahojky, hledám inspiraci na dárek pro muže? Nenapadá vás něco, co kupujete vy svým partnerům? Na vánoce, nebo narozeniny apod? Díky za případné tipy 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist