Co dětem ke svačině

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Co dětem ke svačině

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m monikap008 a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517583
    a
    adzinka88
    Účastník

    Ahoj, jaké dáváte dětem láhve na pití do školy? Už máme 4. za poslední rok a nemám na to nervy, žádná nevydrží. Dávám teď vodu v klasické plastové lahvi z obchodu, aby se to nevylilo, ale malej chce nějakou hezkou. Díky

    • #517712
      m
      monikap008
      Účastník

      Máme tuto https://baagl.cz/products/tritanova-lahev-na-piti-galaxy-700-ml. Drží krásně, zkoušela jsem ji a pije se dobře, lehce se otevírá. Musí ji připínat k tašce, jinak bysme ji už nenašli 😀

  • #515881
    j
    juliebaborska
    Účastník

    A co menším dětem? Co jim dáváte mimo hlavní jídla? Sáhnete někdy po něčem kupovaném nebo děláte vše poctivě doma?

    • #516027
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Dělám příkrmy a svačinky jak doma tak je ale i kupuji. Například když si chci ulevit nebo nestíhám či někam jedeme, tak se sklenička hodí. Máme rádi tyto https://www.sunar.cz/bio-produkty, kupuji i jejich bio křupky. Nejraději má mini oceán mangové a mrkvičkové. Bio kapsičky mám ráda i já a synovi je dávám i na svačinu do školy. Super je i Smícháček a Hopsáček, kteří obsahuj ovoce i zeleninu a jsou sytější. Smíchaček má navíc i vločky.

      • #516259
        j
        juliebaborska
        Účastník

        Děkuji, já jsem se právě dívala na to složení Sunaru a docela mě překvapila ta bio řada, že tam nejsou přidané cukry, soli, éčka, konzervanty a podobně. Koukala jsem se právě i na jiné kapsičky třeba a tam bylo hrozně moc přidaného cukru, což do ní cpát nechci. 🙂

  • #513830
    A
    Andy2
    Účastník

    Děláme pizza šneky, dortíky z mikrovlnky, různé pomazánky – každý den se dà vymyslet jiná, kupujeme smetanové bobíky. To je rychlovka, jsou dobrý, vím jaký je složení, takže mám radost, že jí něco mléčného.

  • #513765
    P
    Petran.
    Účastník

    Zdravím, poradíte co dělat prckům ke svacine? 4 a 6 let. Děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist