clip in

Femina.cz > Fóra > Krása > clip in

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alenka79 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516100
    A
    Alenka79
    Účastník

    Prodloužení zvažuji už od léta a pořád váhám, abych nezatížila své vlasy, protože je mám docela jemné a bojím se, abych se je nezničila. Byla nebo jste na tom některá podobně?

    • #516275
      r
      rjapseznam-cz
      Účastník

      Byla jsem na tom stejně jako ty a také jsem měla obavy, ale nakonec jsem do toho šla a jsem nadšená. Vlasy vypadají skvěle a velmi dobře se udržují, mohu si je fénovat i žehlit. Prostě se o ně starám jako o vlastní. Zvolila jsem prameny z pravých vlasů přímo odtud https://www.clip-in-vlasy.eu/ , tak se zkus podívat a popřípadě se dá s nimi i poradit :-).

      • #516314
        A
        Alenka79
        Účastník

        Moc děkuji dívala jsem se a líbí se mi tam snad skoro všechny typy vlasů, po Novém roce jim napíšu a poradím se s nimi, aby mi pomohli s výběrem odstínu, protože to úplně nevím zda bych odhadla ten správný, popřípadě se zastavím na jejich pobočce:-).

  • #512159
    m
    marianana
    Účastník

    Taky bych chtěla clip in vlasy zkusit, ale nevím jaké vybrat aby byly kvalitní a vypadaly hezky a přirozeně. Můžete poradit?

    • #512182

      kvapik
      Účastník

      Hledej vlasy evropského typu v REMY kvalitě u takových opravdu nepoznáš rozdíl, vypadají a chovají se jako tvé vlasy 😉 já mám odtud https://www.clipinhair.cz/

      • #512372
        m
        marianana
        Účastník

        Aha moc děkuju za odpověď, kolik balení si potřebovala těch vlasů, stačí jedno a zvládnu si je nasadit sama i když jsem na tyhle věci docela levá? 😀

  • #512148
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Jsem spokojená s těmito clipy https://www.vlasy-levne.cz/26-clip-in-100-lidske-vlasy. Jsou z pravých vlasů, prodloužení je přirozené.

    • #512226
      R
      Rikina
      Účastník

      Eshop vlasy-levne se mi líbí, nabízí spoustu metod k prodloužení vlasů. Mají pobočku v |Brně a nabízí službu prodlužování přímo tam. Chci se k nim vydat a domluvit přímo na místě.

      • #516049
        K
        Kalenta
        Účastník

        Neznám tento eshop, ale moc se mě líbí, že nabízí vlasy z pravých lidských vlasů.

      • #515789
        w
        wenduna
        Účastník

        Znám jejich pobočku, ráda k nim chodím, personál je vstřícný a vždycky ochotně poradí.

        • #515972
          D
          Dasinuska
          Účastník

          Že mají pobočku přímo v Brně jsem nevěděla. Jsem moc ráda, že si budu moct vybrat materiál k prodloužení přímo na místě.

  • #512117
    m
    martinka988
    Účastník

    Jsou supr .. já je mám už nějakou dobu a pravidelně si je přídávám do vlasů.. sice jsou moje vlasy dlouhé ale krásně doplní objem:-)

    • #512165

      Já se bojím že bych se netrefila do barvy mých vlasů 🙁 Kde sis je pořizovala ty? 🙂

      • #512202
        m
        martinka988
        Účastník

        To se vůbec neboj, vždycky to jde vrátit pokud by ses opravdu netrefila do odstínu a nebo na to můžeš dát třeba přeliv na příčesky aji na svoje vlasy a ono se ti to sjednotí.. já to mám jednoduché protože si barvím vlasy na černo 😀 Tak na tom nemám co zkazit.. Kupovala jsem si je na clip-vlasy-levne.cz a jsem s nimi moc spokojená 🙂 opravdu vlasy jsou kvalitní a můžu s nimi dělat cokoliv :-))

  • #512088

    hojky.. má tu někdo z vás zkušenosti s vlasy na clip-in?? Narazila jsem na to náhodou a docela mě to zaujalo..ale jen jestli by to nebyly vyhozené peníze tak se ptám..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist