Broušení nožů

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Broušení nožů

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel z zralok.85 a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512640
    M
    MakMak
    Účastník

    No, takto… on si každý najde něco, aby byl spokojený a vyhovovalo mu to… My máme nože od https://dellinger.cz/cs/ a k tomu jsme koupili i jejich vodní brusný kámen. A ten teda doporučuju. Manžel byl s nimi i na kurzu broušení a nemohl si to vynachválit 🙂

    • #513454
      z
      zralok.85
      Účastník

      Já jsem nové nože od Dellingeru koupila manželovi k narozeninám a dala jsem mu právě i ten kurz broušení. A nemohl si ho vynachválit. Příjemný relax, naučil se s brusným kamenem zacházet a taky starat o nože, aby dlouho vydržely.

  • #511821
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Já mám doma elektrický brousek od Oravy a musím říct, že mi to maximálně vyhovuje. Kvalitní broušení, rychlé, doma, vždy po ruce…

  • #496310
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Já jsem se na tu ostraposta koukala a ten ceník mají normálně na webu 🙂 A je to podle toho, kolik a jak často si necháš nože brousit 🙂

    • #498439
      P
      Polinko
      Účastník

      Já jsem si tu službu https://www.ostraposta.cz/ moc oblíbila. Nože chodí perfektně nabroušený, rychle a pečlivě. A co mi teda vyhovuje to je to, že jsem si nastavila, jak často cci nechat nože brousit a oni mi automaticky posílají obálky 🙂

    • #497790
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Ty jo, no to je úžasný. Já jsem vůbec nevěděla, že nějaká taková možnost je 🙂 Musím na to mrknout 🙂 Jsou ty nože nabroušeny kvalitně?

  • #494102
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, ta ostraposta.cz je v pohodě. A je to snadný a hlavně pohodlný… Uděláš objednávku, zadáš, kolik nožů naostřit a oni ti pošlou obálku s kryty na čepel. No a ty ty nože pak pošleš zpátky a oni je nabrousí a pošlou ti je zpět. A musím teda říct, že nože jsou bezvadně nabroušení. No a trvá to celý asi týden.

  • #493924
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, ne https://www.ostraposta.cz/ neznám… Jak to funguje? Mohla bych napsat info? A jak dlouho vše trvá?

  • #492848
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahojky 🙂 Já nože posílám na nabroušení přes ostraposta.cz. Znáš tuto službu? Ta je super, já jsem byla úplně nadšená z toho, jak perfektně to funguje. A nože jsou profi nabroušený.

  • #492791
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj všem, měla bych prosím dotaz… Kde necháváte brousit nože? Kam se dneska dají donést, aby byly kvalitně nabroušeny?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist