Botky na léto

Femina.cz > Fóra > Móda > Botky na léto

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509130
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Hledám nový pantofle do práce a řekla jsem si, že se radši zeptám na zkušenosti. Chci chodit do práce hezky oblíkaná, ale v obyčejných botách mě po celém dni bolí nohy, takže přemýšlím nad nějakou ortopedickou pantoflí nebo tak něco. Nosíte někdo, stojí to za to a dá se sehnat i v nějakém stylovém provedení?

  • #507608
    d
    danikk
    Účastník

    Parádní boty jsem teď nakoupila ve Vysočanech v https://www.galerieharfa.cz/, skvěle se tam nakupuje a s jejich appkou mám každou chvíli moc hezký slevy 😉

    • #507677
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Tam to znám, chodíme tam moc rády s kamarádkou, vždycky si uděláme hezký nákupní odpoledne s dobrým jídlem a kávičkou 🙂

  • #506240
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Co pantofle? Nedostala bych tady doporučení na pantofle na doma?

    • #506978
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Bf-pantofle mají kvalitní zdravotní obuv. Taky od nich mám na doma pantofle kvůli plochým nohám a jsou opravdu pohodlné.

      • #507104
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Jsou pohodlné? Nějaké pantofle jsem už měla a hrozně mě zlobilo to, že mi noha klouzala pořád dopředu a nedržela na místě, takže to vlastně ani nesplňovalo účel.

  • #492037
    M
    MarkyMala
    Účastník

    A holky, na different shop jste koukaly? 🙂 Tam mají moc hezký výběr botek 🙂

  • #491261
    K
    Kryska
    Účastník

    Nevíte jestli se dá sehnat zdravá obuv, nejlépe nějaké balerínky  ? 🙂

  • #490903
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Ahoj holky, doporučuju kouknout na https://www.different.cz. To je super shop. Já osobně tam nakupuju moc ráda. Mají tam i krásný podzimní boty.

  • #489679
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    No, tak jako já jsem léto odchodila v žabkách 🙂 A taky v teniskách. Ale teď by mě spíš zajímalo, jaké botky na podzim? Jaké máte oblíbené?

  • #488569
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahojky holky, dotaz… jaké botky preferujete na léto? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist