BIO kojenecké mléko Sunar

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > BIO kojenecké mléko Sunar

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507045
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    My jsme začali od 4. měsíce dávat do jídleníčku kozí kaše. Měli jsme tyto https://www.nase-mleko.cz/zbozi/kozi-kase-multipack-novy-mix-3x200g/ a musím říct, že jsou skvělé. Dítko krásně zasytí a moc chutnají.

    • #509987
      z
      zvonilka
      Účastník

      Ahoj, jakou tu kašičku jste si oblíbili nejvíc? 🙂

      • #510913
        K
        Katchorka
        Účastník

        Taky kupujeme ten multipack od nase-mleko.cz. A musím říct, že všechny kaše jsou super. Ale každá je na něco jinýho. Třeba tu sytící dáváme na noc. Tak krásně zasytí a malej spí celou noc.

        • #511698
          A
          Anka45
          Účastník

          Kdy jste ty kaše zařadily do jídelníčku? Od jakého věku jsou prosím vhodné?

          • #512712
            K
            Katchorka
            Účastník

            No, to záleží na tom, zda kojíš, dokrmuješ nebo je mimi na UM… Já jsem dokrmovala a kašičky jsme začali dávat od 5. měsíce.

  • #505704
    K
    Kryska
    Účastník

    Od kdy jste dětem začaly dávat kašičky a je lepší s nimi začít ráno nebo večer?

    • #506055
      m
      michala69
      Účastník

      My dáváme teď ve 4.měsíci kozí kašičky a nejen, že jí chutnají, ale taky malou dobře zasytí a dáváme pak chvíli před obídkem mlíčko a pak obídek 🙂

      • #506631
        K
        Kryska
        Účastník

        Jsou ty kašičky v něčem lepší? 🙂

        • #507064
          V
          VeveruškaP
          Účastník

          Tak u těch kozích od naše mléko nehrozí žádná alergická reakce, jelikož neobsahují kravské mléko na které je hodně dětí alergických a špatně ho snáší.

  • #505058
    E
    Esterinda
    Účastník

    Holky, díky za tip – taky BIO mléko od Sunaru objednám pro dcerku.

  • #505014
    S
    Simonita
    Účastník

    Holky, já jsem na něj čekala a hned jsem ho synovi koupila. Jsem s ním spokojená, BIO produkty mám celkově moc ráda a navíc má kojenecké mléko i praktickou dózu.

  • #504930
    B
    Blacka
    Účastník

    Holky, taky Sunar kupuju – za mě je to NEJ důvěryhodná značka na trhu pro mimča.

  • #504858
    J
    JaninaR
    Účastník

    Sunar šel hodně dopředu 🙂 pamatuju si když byl klasický sunar, pak complex a premium a už nějakou dobu mají i speciální a bio kojenecká mléka, což je obrovský posun a podle mě ho ocení velké množství maminek 🙂 https://www.sunar.cz/bio-kojenecka-mleka

     

  • #504651
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Sunar má BIO kojenecké mléko? To se přiznám, že jsem nevěděla. Napíšete prosím kde je už k dostání?

  • #504631
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, maminky – kupujete někdo to BIO kojenecké mléko od Sunaru? Líbí se mi složení a šetrné zpracování.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist