Běžecký pás

Femina.cz > Fóra > Sport > Běžecký pás

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  opand@seznam.cz a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

• Autor

opand@seznam.cz
    Účastník

Taky si nakupuji dobré věci na cvičení na fitham.

L
    Lilianna
    Účastník

Jojo, koukala jsem. Jsem moc ráda za doporučení toho fitham shopu. Díky moc.

M
    MakMak
    Účastník

Jasný, ten fitham nabízí full servis 🙂

r
    rjapseznam-cz
    Účastník

Já jsem si také oblíbil eshop fitham.Najdu tam super věci na cvičení.

A
    Alecca
    Účastník

Tak ten je super. Hele a ten fitham ti ten pás donesl až do bytu? A zapojili to?

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Super plán 🙂 Já mám teď objednaný tento pás https://www.fitham.cz/hms-be4554, tak se těším, až mi přijde a až si zaběhám. Já nemám jindy čas, než večer, až děti usnou. Takže se do posilky nedostanu, ani ven běhat. Ten pás je tak pro mě jediná volba…

A
    Anka45
    Účastník

Já cvičím doma, protože jako časově fakt nezvládám posilku. Celý den jsem v práci, pak letím do školky, nakoupit, domů a začíná mi druhá směna. Takže na fitko si fakt můžu nechat zajít chuť. Ale protože chci žít aktivně, tak jsem si domů pořídila běhací pás https://www.fitham.cz/housefit-spiro-90-irun a jsem nadšená. Děcka mi jsou spát a já si zaběhám. A ted, jak se nikam nemohlo, jsem byla stastna, ze to tak mam nastaveny…

M
    Misanecek
    Účastník

Super, moc díky, určitě na ten fitham mrknu. A podle čeho sis pás vybírala? Na co ses zaměřila?

M
    MakMak
    Účastník

Já jsem si ten svůj koupila na netu. Tam se mi vybíralo senzačně. Všechno jsem si v klidu prošla a pohoda. Pak jsem jen udělala finální rozhodnutí a pás mám doma. Jinak jsem ho koupila na fitham.cz a shop doporučuju.

L
    Lilianna
    Účastník

Já jsem si běžecký pás koupila cca před 3 měsícema a za mě je to teda jedna z nejlepších investic, co jsem mohla udělat. Každý večer 30 minut chůze a pomalý běh. Už začínají být vidět výsledky. Jinak já mám tento https://www.fitham.cz/tunturi-fitrun-70i. A teď koukám, že je i ve slevě 🙂 Jo a taky jsem si k tomu koupila ten
    SIGMA hrudní pás 5 kHz Analog. No, však sama koukni a uvidíš.

M
    Misanecek
    Účastník

Ahoj holky, chtěla bych si domů koupit běžecký pás. Máte doma některá? A pokud ano, kde jste kupovaly? A vůbec, vyplatí se domů ten pás pořídit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist