Bělení zubů

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Bělení zubů

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verkaherka001 a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510260
    k
    koralovka85
    Účastník

    Určitě je důležité používat ty s dobrým složením a bez peroxidů. 🙂 Já beru stomatologický bělící gel White Pearl ze stránky Krásný úsměv. 🙂 Plus teda ještě Black Gold pastu a jsem s tím velmi spokojená, co se týče ceny, tak hodně muziky za málo peněz. 🙂

    • #510518
      v
      verkaherka001
      Účastník

      Od nich bereme také, hlavně ty pasty pro děcka- šmoulové vždycky vítězí. Gel je pecka, nečekala jsem že bude tak hezky fungovat, beru i ty pásky, když jedem třeba na dovču. 🙂

  • #508393
    m
    marianana
    Účastník

    Chtěla bych vyzkoušet ty jejich pasty, nemáte je někdo?

    • #508461
      h
      hancanov
      Účastník

      Já ty pasty používám pořád a určitě je můžu doporučit, krásně mi zuby udržují bílé a mají moc dobrou chuť 😉

  • #507871
    h
    hancanov
    Účastník

    Když použiješ kvalitní přípravek tak ne 🙂 já si bělím zuby s Toothy, neobsahuje peroxid a šetrně zuby vybělí 😉

    • #508239
      j
      jancajanicka
      Účastník

      A co jsi od nich použila? Bělící pásky nebo bělící sadu?

      • #508296
        h
        hancanov
        Účastník

        Měla jsem od nich tu sadu a teď používám pasty a občas ty bělící pásky 😉

  • #507129
    i
    irishanova
    Účastník

    Zajímalo by mě jestli bělení zubů moc neškodí?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist