Bělení zoubků doma

Femina.cz > Fóra > Krása > Bělení zoubků doma

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m mishelka78 a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517635
    m
    marianana
    Účastník

    Používám věci od této značky https://www.krasnyusmev.cz/kategorie/system-beleni-zubu-white-pearl. Buď objednávám na stránkách nebo Dmko, Rossmann. Záleží na vás. Mají tam super věci za dobrou cenu. Pokud potřebujete více vybělit super je ten bělící pap systém gel. Ten vydrží opravdu dlouho. A jestli menší bělení tak pásky třeba. Určitě ale pořiďte pastu Black Gold, ta je bělící a celý efekt krásně dotáhne. 🙂

    • #517785
      m
      mishelka78
      Účastník

      Díky moc za doporučení. Dívala jsem se přímo na stránky Krásného úsměvu a objednala jsem si pastu a pásky bělící. Vzala jsem tam i pastu pro děti. Už jsem zkoušela pastu a zatím vše v pořádku, zuby citlivé nemám. A pásky jsem si dávala o víkendu a opravdu mám pocit že mám zuby bělejší. Nejsou citlivé, za což jsem ráda. 🙂

  • #517571
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahojky, bělíte si doma někdo zuby a případně co jste zkoušeli a co Vám sedlo/ nesedlo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist