Běhací pás

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Běhací pás

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel f femuska a poslední změna proběhla před 3 dny, 19 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517796
    v
    veronikav33
    Účastník

    Za mě je lepší rotoped do menšího prostoru než běhací pás, ale záleží na Vašich preferencí, já chodím běhat radši ven tedy a doma cvičím 🙂

  • #517662
    f
    femuska
    Účastník

    Já jsem zkoušela cvičit doma, ale nebyla jsem důsledná. Začala jsem chodit do fitness s trenérem a konečně se mi začalo tělo formovat.

    • #517775
      R
      Rikina
      Účastník

      A kam jsi chodila do fitka? Mě kamarádka doporučila http://www.zone4you.cz, že tam mají super vybavení.

      • #517802
        f
        femuska
        Účastník

        Tam také chodím, bychom mohly někdy tam cvičení spolu. Předat si nějaké tipy, pokud bys chtěla.

  • #504597
    i
    irishanova
    Účastník

    Myslím si, že všechny běhací pásy se dají složit :), ale to zjistíš když si přečteš popis u daného modelu.

    • #507892
      J
      JaninaR
      Účastník

      Vybrala jsem si tady ten model. Chtěla jsem něco lepšího, robustnějšího, aby držel na místě a nejezdil mi po podlaze https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t400i

      • #507996
        i
        irishanova
        Účastník

        Jo tak to doporučuju vzít i tu podložku 😉 je to lepší aby ti pás neujíždel když na něm budeš běhat a dost to i odhluční 😉

  • #503812
    J
    JaninaR
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych si koupit běhací pás, ale potřebovala bych vědět jestli se dají nějak složit? Nemám moc velký byt, tak abych si neobjednala něco, co nebudu mít kam dát.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist