Batoh do školy

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Batoh do školy

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninaR a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #488988
    J
    JaninaR
    Účastník

    Pěkný výběr mají přímo na stránkách baagl, kde se mi líbí komplet pro syna, kde je i svačinový box, pytlík na cvičky, flaštička a další 🙂

  • #488322
    H
    HelaStach
    Účastník

    Ano, objednávali jsme batoh přímo na stránkách Zdravý batoh, eshop je spolehlivý a doručení bylo fakt rychlé. Navíc mají záruku až 4 roky na batohy, což je taky fajn.

  • #488315
    V
    Vesna_M
    Účastník

    Zdravím, kupovali jste prosím batoh na těch zmíněných stránkách Zdravý batoh? Jinak se mi batoh moc líbí a taky přemýšlím o koupi 🙂

  • #488138
    K
    Kandina
    Účastník

    Zdravím, my taky máme batoh Beckmann a můžu ho vřele doporučit.

  • #487995
    H
    HelaStach
    Účastník

    Dobrý večer, my jsme pro dceru – prvňáčku pořizovali tento batoh nové generace od Beckmann https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-batoh-active-air-flx-unicorn-beckmann

  • #487905
    P
    Postilka
    Účastník

    Dobrý den, jaký batoh do školy pro prvňáčka mi doporučíte? Chtěla bych lehký, ale kvalitní a dobře zpracovaný, poradíte.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist