Barvení bez chemie

Femina.cz > Fóra > Krása > Barvení bez chemie

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515785
    A
    Anka45
    Účastník

    Ano za sebe také mohu doporučit barvy od Khadi. Jsou na hennové bázi a navíc s Ajurvédskou recepturou. Vlasy určitě doporučím i vyčistiti pokud nepoužíváte věci bez sulfátů, silikonů atd, aby Vám potom barva držela dobře na vlasech. Jediné co by mohlo vadit je vůně, zrovna v těhotenství je to trochu ošemetné. Ale co se barvy samotné týče tak je skvělá, stejně jako ostatní kosmetika co poskytují.

    • #515883
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Jak to myslíte s tou vůní prosím? A jak případně zjistím jakou barvu odstín použít?

      • #516055
        A
        Anka45
        Účastník

        No henna má svoji specifickou vůni, ale každý ji vnímá jinak. Mě její vůně třeba nevadí, ale je potřeba to vyzkoušet. 🙂 Jinak na stránkách máte i vzorník https://www.khadi.cz/vzornik a ukázky barvení a nebo jim můžete i napsat a oni Vám poradí jakou barvu například zvolit. 🙂

  • #515499
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já doporučím rostlinnou barvu značky Khadi – je čistě přírodní, bez chemie a krásně na vlasech chytá. Navíc narozdíl od chemických barev vlasy vyživuje a teď je mám krásné a vyživené.

  • #515423
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý večer, jsem těhotná a chtěla bych se přestat barvit chemickou barvou. Máte někdo prosím zkušenost s konkrétní značkou?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist