Čerstvá máma Sienna Miller: Chtěla bych rodit každý den!

Mnoho novopečených maminek se sice raduje ze svých miminek, nicméně porod je pro ně nezřídka zážitkem, na který by raději zapomněly, a sice co nejrychleji. Kdyby se jich někdo zeptal, zda by nechtěly zítra zase rodit, asi by si přinejmenším zaťukaly na čelo.

Vždyť stačí ty poporodní bolesti… Jenže hollywoodská herečka Sienna Miller je zřejmě z jiného těsta! Třicetiletá celebrita, kterou si filmoví diváci pamatují třeba z filmu Warholka, totiž prohlašuje, že by rodila každý den, klidně třeba milionkrát! Je to jen póza, či snad je Sienna mimořádně odolnou superženou? Těžko říci. Porod je tou nejlepší, nejkrásnější věcí na světě… Rodila bych klidně milionkrát za sebou. Líbilo se mi to,“ prohlásila v rozhovoru pro časopis Harper´s Bazaar hvězda, která před čtyřmi měsíci přivedla na svět svého prvního potomka, dcerku Marlowe.

Přece jen o trochu snáze se dá uvěřit větám, o tom, že nyní chápe svoje tělo docela jinak. „Moje tělo je teď docela jiné. Veškerý estetický vjem je fuč, Konečně chápete, k čemu máte prsa. Svého těla si nyní mimořádně vážím, protože vím, co dokáže,“ svěřila se Sienna. A nutno říci, že se tou estetickou stránkou příliš zabývat nemusí, protože vypadá krátce po porodu stejně nádherně jako dřív. „Mateřství je pro mě stále něco surreálného. Ta představa, že můžete něco stvořit, že jsem si v břiše vypěstovala život, oční bulvy, každou buňku…Vím, že bude mým pokračováním, už teď přesně vím, kdo je, protože pochází ze mě, ale přesto je svá, má jedinečnou osobnost,“ dodala herečka.

Siennini fanoušci ale obavy z toho, že by se snad jejich idol stal matkou na plný úvazek a nevěnoval se ničemu jinému než plození dětí, mít rozhodně nemusí. Ne, kariéry se kvůli dětem opravdu nevzdá. Tady najednou uvažuje typicky „hollywoodsky“. „Je úžasné a vzrušující, že jsme najednou tři. Samozřejmě, že si časem pořídíme chůvu, ale nejprve bych si ráda vyzkoušela, jaké je to být rodičem,“ je tedy jasné, že svou filmovou slávu ani pro svou dcerku nehodlá obětovat.

No dobrá, chtělo by se dodat, alespoň že přiznala tu chůvu. U spousty celebrit má totiž normální smrtelník pocit, že jsou opravdovými nadlidmi, kteří zvládají točit filmy a ještě se bez mrknutí oka a naprosto dokonale starat třeba o pět ratolestí…

Foto usmagazine.com, momfinds.com, eonline.com, profimedia.cz

7.12.2012 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist