Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocour(ek): Colin Farrell

Kocour(ek): Colin Farrell

Kocour(ek): Colin Farrell

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 07. 02. 2011

Jako pravý Ir umí prochlastat noc a ráno zlomit srdce první holky, co potká, jediným pohledem. Soukromí si ale může mít bouřlivé jak chce, dokud umí být na plátně tak přitažlivý jako doteď.

Colin Farrell je herec, který vypadá, že se pořád dobře baví. Nejspíš za to může jeho nepřehlédnutelné charisma irského rošťáka, který se dokáže ze všech průšvihů vykecat.

Dá se říct, že herectví ho zachraňuje, aby to s tím chuligánstvím, na které vypadá a které často hraje, nebylo ještě horší. Jeho milovaná matka si prý oddychla, když si synek vybral herectví a místo po barech začal trávit čas v divadle. Navíc, svému novému životnímu cíli se dost oddal. Až tak, že třeba cestu na konkurz do Ameriky kvůli dramatu Tábor tygrů si platil sám.

Dobře udělal. Právě tenhle film od Joela Schumachera, s nímž pak natočil ještě Colin-man-show Telefonní budka, mu otevřel hollywoodskou kariéru. Resp. mu ji otevřel jeho vlastní výkon v roli vojáka, co ve výcvikovém táboře nerespektuje absurdní rozkazy. Pak nastala americká fáze vedlejších rolí, než si všichni všimli, že Farrell je lepší herec než Bruce Willis (viz Hartova válka), Tom Cruise (viz Minority Report) nebo Ben Affleck (viz Daredevil).

Od roku 2003 a thrilleru ze CIA Test už následuje seznam převážně hlavních rolí, pestrý stejně jako jeho soupis milenek, kam patří i Angelina Jolie. Na tom filmovém seznamu najdete propadáky jako velkofilm Alexandr, kde nosil blonďatý přeliv a po kterém se přihlásil do odvykacího centra, aby se zbavil vyčerpání a závislosti na prášcích proti bolesti. I úspěchy, jako černou krimi komedii V Bruggách, za niž roztřesený trémou i chřipkou převzal Zlatý glóbus.V Bruggách hrál Colin začínajícího nájemného zabijáka s výčitkami svědomí a odporem k turistickým památkám, jehož výraz naštvaného štěněte spolehlivě naznačoval vnitřní zápas drsnosti a citlivosti. Podobná kombinace živočišného sexappealu s nevinou něžností a nebezpečností rváče a grázla, je v Colinově podání naprosto neodolatelná. Nic to nedokazuje víc než novinka Londýnský gangster, jejíž podivný příběh, který vlastně nedává smysl, drží jakžtakž pohromadě jenom díky Farrellovi.

Další informace o Colinu Farrellovi:

dva syny, každého s jinou ženou. První mu porodila modelka Kim Bordenave a druhého kolegyně z filmu Ondine Alicja Bachleda. Ženatý byl ale s úplně jinou, herečkou Amelií Warner. Čtyři měsíce.

Jeho starší, dnes sedmiletý syn, trpí vzácnou poruchou, která brzdí jeho vývoj. Pyšný otec ho ale odmítá kvůli tomu škatulkovat jako handicapované dítě.

Jeho otec i strejda hráli profesionálně fotbal. Colin o tom taky chvíli uvažoval.

Jak ukázaly tituly Intermission nebo Ondine, i jako velká hollywoodská hvězda zůstal věrný irským filmům.

Narodil se 31. května 1976 v Dublinu.

5 nejlepších filmů s Colinem Farrellem:
Nový svět
V Bruggách
Minority Report
Imaginárium dr. Parnasse
Telefonní budka

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
20. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
19. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
08. 07. 2011 Lafik Colin (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 02. 2017 Horoskop Ryby

Dnes bude málokdo naslouchat hlasu rozumu, každý se bude snažit prosadit svoji pravdu. Díky tomu se nebudeš schopná s... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist