Věčný proutník Jude Law

Působí nenápadně, ale znáte to. Tichá voda břehy mele. A takový je přesně britský herec Jude Law (36), v jehož velkých nevinných očích se už zklamala nejedna slavná žena.

 

/files/2008-07.jpgJeště nedávno to vypadalo, že se Jude umoudřil a snaží se dát dohromady zpřetrhané vazby s bývalou manželkou, herečkou Sadie Frost (44). Strávili společně Vánoce v Jižní Americe a vydali se shánět nový dům na anglickém venkově, kde by se jejich děti cítily jako doma. Do jara ale všechno opět vyšumělo… Jude se podle všeho s bývalou ženou stýká spíše kvůli potomkům, které spolu vychovávali, protože chce být zodpovědným otcem. A Sadie to chápe a snaží se najít smysluplnou náhradu. „Od rozvodu s Judem jí vztahy nevycházejí. Začala si s několika muži, ale nikdo z nich se neukázal být tím pravým,“ prozradili její známí.

 

/files/02.jpgZlomená Sienna
rozchodu s Judem se dosud pořádně nevzpamatovala ani úspěšná herečka Sienna Miller (27), jejíž romantické zásnuby před čtyřmi lety překazila nevěra. Záletný Jude neodolal půvabům vychovatelky svých dětí, a zničil tak Siennin sen o velké lásce. „Pro můj život to znamenalo významný přelom,“ přiznává dnes kráska známá z filmu Casanova. „Poprvé jsem byla hluboce zraněna a musela o tom vědět celá veřejnost… Nejraději bych se byla ukryla do nějaké jeskyně,“ vzpomíná na nepříjemný, médii přetřásaný rozchod. Aféra dosáhla takového věhlasu, že se v internetové aukci E-bay objevil kulečníkový stůl, na kterém se údajně Jude s vychovatelkou milovali.

 

Celý článek si přečtete v novém Shine zde.

 

/files/jude_law.jpg

 

 

Zdroj: www.shinemag.cz

 

 

23.7.2009 12:00| autor: Redakce

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist