Rajský život Vanessy Paradis

Francouzské ženy jsou svým šarmem vyhlášené. Ne nadarmo právě zde vznikla slovní spojení jako „femme fatale“ nebo „cherchez la famme“ (za vším hledej ženu), protože kouzlu drobných Francouzek odolá jen málokterý muž.

Zdá se, že znají recept na věčnou krásu. Je prý přímo prostý a jednoduchý, stačí jen udělat z chyb své přednosti a vaše sebevědomí se dostane do nebeských výšin. Mezi takovéto kouzelnice patří i žena rajského jména Vanessa Paradis.

Tato drobná zpěvačkomodelkoherečka s mezírkou mezi zuby se narodila 22. prosince 1972 na předměstí Paříže jako dcera interiérových designérů. Jako malá se věnovala baletu a zpívání. V osmi letech si usmyslila, že se pokusí prorazit v showbyznysu, o čemž jistě sní spousta malých holčiček, ale ne každá je tak cílevědomá jako Vanessa, která to dokázala.

Samozřejmě, že ji k naplnění neskromného snu dopomohla také celá rodina, která využila svých kontaktů a Vanessa se tak dostala do televizní show s názvem L´École des Fans (Škola fanoušků). A malé princezně se tento život ve světle reflektorů zalíbil. Následoval její první singl a pomalu se začala rodit nová francouzská hvězdička.

K jejímu úspěchu ji jistě dopomohl talent, zajímavě zbarvený hlas a rodící se neskutečně přitažlivý vzhled trochu připomínající nevinnou Lolitku. Vanessa vzpomíná: „Chtěla jsem být ženská a sexy. Chtěla jsem být rychlejší než život.“ A svůj cíl začala velice rychle plnit. S pěveckými úspěchy přicházely i modelingové nabídky. V roce 1992 se stala tváří značky Chanel, se kterou čas od času spolupracuje dodnes.

A neminul ji ani film, od roku 1989 se objevila v mnoha snímcích, ovšem jak ona sama říká, byly pro ni spíše relaxací než láskou a profesním uplatněním. Není na škodu připomenout, že tato relaxace ji přinesla také cenu César, což je francouzská obdoba amerických Oscarů. Režisér Patrice Leconte o ní říká: „Ona je více než herečka. Ona má, řekl bych, nekonečný půvab a zdá se být velmi křehká, ale přitom je úplný protiklad křehkosti.“

Její éteričnost a něžná krása vábí muže, do svých sítí. Lapila například i sukničkáře Lennyho Kravitze, aby mu byla několik let múzou, ale ženy většinou odpuzuje a velice na ni žárlí a závidí jí. Jinak si nelze vysvětlit napadení Vanessy mladou dívkou, která na ni zničehonic plivla a pak ji tahala po ulici za vlasy. I taková je odvrácená strana slávy. Ale nebyla by to Vanessa, kdyby neměla po ruce hbitou odpověď: „ Já myslím, že lidé budou vždy žárliví a závistiví k těm, jejichž život je šťastný. A víte, můj život je velmi, velmi šťastný.“

A nám nezbývá než s ní souhlasit. Potkala ještě navíc muže o němž sní miliony žen. Jeho jméno zní Johnny Depp a víc není třeba již dodávat. Seznámili se v pravý čas a oběma se doslova změnil život. Po pár měsících vztahu Vanessa zjistila, že je v jiném stavu, Johnny kvůli ní přesídlil na jih Francie a narodila se holčička Lily Rose, na níž se oba dva nesmírně těšili. A 9.dubna roku 2002 k nim přibyl ještě syn Jack, aby tak byla rodina zcela kompletní. A ke svému štěstí prý ani nepotřebují úřední potvrzení. Johnny Depp k jejich možnému sňatku řekl, že by ho musela požádat o ruku sama Vanessa, protože on jí svým nudným příjmením nebude hyzdit to její krásné Paradis.

6.1.2006 12:05| autor: Kamila

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist