Lily Allen se bude vdávat – překonala už loňský potrat?

Sotva na Britských ostrovech odezní šílenství okolo svatby prince Williama, provdá se i okatá zpěvačka Lily Allen (25). Její obřad bude ale mnohem skromnější a zcela stranou veřejné pozornosti.

Uplynulý rok byl pro Lily Allen plný naděje i zklamání. Úzkostlivě si střežila své rostoucí bříško a doufala, že se nebude opakovat smutná zkušenost z roku 2007, kdy čekala miminko s bývalým přítelem Edem Simmonsem a hned v prvním trimestru potratila. Stalo se však něco mnohem horšího – o dítě přišla až v šestém měsíci, tedy ve fázi, kdy už většině plodů podobné riziko nehrozí. Přítel Sam Cooper ji podržel nad vodou a vzal ji na dovolenou do Indonésie. A aby jí dokázal, že s ní hodlá procházet dobrým i zlým nadále, daroval jí o Vánocích zásnubní prsten.

Nový rok znamená pro Lily nový start,“ rozpovídala se o zpěvačce její sestra Sarah. „Ztráta dítěte ji naprosto zničila, pořád je z toho špatná… Ale nic ji nezastaví, umínila si, že se stane mámou, a letos to zkusí znovu. Mateřství je pro ni důležitější než cokoli jiného na světě, znamená to pro ni víc než pěvecká kariéra. Vždycky to byl její sen.“

Ze ztráty nenarozeného potomka byl přirozeně zklamaný i šéf stavební firmy Sam, který se po zpěvaččině boku objevuje už rok a půl. „Sam se ke mně chová jinak než muži před ním. Řekl mi, že se o mě bude nadosmrti starat. A to je přesně to, co jsem vždycky chtěla – aby se o mě někdo staral,“ přiznala Lily. „Nikdy jsme se nepohádali a není nic, co by mi na něm vadilo.“ Svatbu plánují malou, nenápadnou. Pozvou jen nejbližší rodinu a hrstku přátel. Pro obřad Lily zamluvila kostelík poblíž svého domku v malebné oblasti Cotswolds ve střední Anglii. K oltáři se snoubenci dostaví 11. června.

Ačkoli se Lily tváří, že by se ráda vyhnula přílišnému zájmu médií, přecijen ji naštvalo, že se o měsíc později ve stejném regionu bude vdávat také supermodelka Kate Moss. Z jedné strany tak její svatbu zastíní budoucí anglická princezna Kate Middleton a z druhé strany královna módních mol. „Lily se na nějakou dobu ze show businessu stáhla, takže se s Kate Moss už moc nevídaly. Bylo trapné, když do sebe minulý týden narazily v ulicích Londýna, navzájem si pogratulovaly k zásnubám a snažily se zavtipkovat, jaká je to náhoda, že se vdají ve stejnou dobu na stejném místě,“ popsal kočičí vztahy zdroj ze zpěvaččina okolí.

Pověstná rebelka Lily se v posledních letech hodně zklidnila. Zřejmě na tom měly podíl dva potraty i vážný vztah s kliďasem Samem, svou roli jistě hraje i věk. Přitom v mládí byla zpěvačka pěkný rapl. Když si vzpomene na svá středoškolská léta, doteď se červená. Ze školy byla vyloučena poté, co ji učitelé načapali při nepřístojných erotických hrátkách se spolužáky. „Vyváděla jsem hrozné věci a nechci o tom mluvit. Rodičům to naštěstí tenkrát bylo jedno. Odkojila je 60. léta a jsou v tomto ohledu hodně tolerantní,“ vzpomíná temperamentní zpěvačka, která jde poslední dobou do sebe a připravuje se na roli zodpovědné matky. Tak snad jí to letos vyjde!

18.2.2011 12:00| autor: Jana Rysková

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist