Žluté vlasy – pomoc

Femina.cz > Fóra > Krása > Žluté vlasy – pomoc

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel v verkaherka001 a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514425
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Trochu se Vám vkradu do diskuze, nejraději bych napsala pomooc žluté zuby. 😀 Jak to prosím řešíte? Používáte nějaké pásky, nebo jen bělící pasty nebo vyloženě ty gelíky nějaké? Nebo chodíte na bělení k zubaři? Tam mě přijde že je to teda hodně drahé, ale nerada bych si dávala na zuby peroxid.

    • #514593
      a
      andy.blaha
      Účastník

      Podívej, ono záleží velmi na tom jak moc si zuby chceš vybělit. Pokud by to mělo být opravdu nějak extra, tak by bylo dobré navštívit spíš ortodontistu. Pokud se jedná o pár odstínů nebo sjednocení barvy, tak na to by ten gel byl dobrý. Určitě je dobré používat na udržování i pastu. Objednávám odsud https://www.krasnyusmev.cz/kategorie/system-beleni-zubu-white-pearl, pokud nenajdu v drogérii.

      • #514727
        v
        verkaherka001
        Účastník

        No to já rozhodně nemám tak hrozné, jen bych chtěla třeba o ten odstín dva ty zuby trochu vybělit. K zubařovi to nevidím. Takže bych vyzkoušela ten gel. Dívala jsem se teda na ten krásný usměv a cenově to vychází hezky a vypadá to i na jednoduchou aplikaci. Ta pasta je také dobrá, tu objednám také. Tak snad to pomůže a budu spokojená a mít úsměv o něco hezčí. 🙂

  • #513868
    P
    Petran.
    Účastník

    Hezký večer, jedná se přímo o blond? Pokud ano, tak doporučuji tónující kapky od TomasArsov + fialový šampón. Nanáším při umývání.

  • #513760
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj, použila jsem jinou barvu než jsem zvykla a mám žluty podton. Prosím o pomoc co s tím. Barvit znovu nechci.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist