Vhodné hračky pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vhodné hračky pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #480307
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    No tento rok půjdu zase na jistotu do pompa 😀 od dětí už vím, co by chtěli, takže si akorát projdu katalog a eshop jestli to tam vůbec mají a začnu pomalu objednávat.

    • #480400
      i
      irishanova
      Účastník

      Taky bych chtěla ježíška letos vyřešit nějak s předstihem, ne na poslední chvíli. Jediné co zatím vím, že bych malá chtěla panenku s kočárkem a zbytek bude asi překvápko.

  • #471264
    j
    jitula39
    Účastník

    U nás máme kluka, který se úplně zamiloval do aut a motorek, takže jsou v kurzu různá autíčka na dálkové ovládání apod. Jako poslední jsme kupovali odrážedlo ve stylu auta https://bestmimi.cz/608-detska-odrazedla-a-trikolky a to si teda malý úplně zamiloval, tak jsem ráda, že má díky tomu nějak aktivnější pohyb. Jen už bych v životě nekoupila nic s klasickými plastovými pneumatikami- dělají strašný rambajs.

  • #462168
    i
    irishanova
    Účastník

    Nejlepší je si zajít na nějakou prodejnu s dětskými potřebami jako je třeba Malvík, kde mají perfektní servis a kde vám prodavačk poradí co je vhodné pro jak staré dítě.

    • #462573
      m
      michala69
      Účastník

      Přesně tak, v Praze chodím jenom do Malvíka protože jak píšeš takový servis nikde jinde nemají, hlavně mají teď novou prodejnu a působí na mě mnohem líp, je meší a rozhodně víc přehlednější

      • #463679
        i
        irishanova
        Účastník

        Taky jsem se tam byla už podívat a opravdu to vypadá líp oproti té velké co měli v Hostivicích a překvapivě tu mají pořád stále obrovský výběr, což bych nečekala, když je ta prodejna menší. No za mě jako vždycky spokojenost s tím co jsem pořídila.

        • #465574
          m
          michala69
          Účastník

          Tak mně nejde ani ta o prostory jako tak o ten servis 🙂 škoda, že se takhle nevěnují zákazníkům všude

          • #467175

            Naštěstí se přestěhovali i s prodavačkami co jsem se byla dívat, takže super 😀 nicméně je super, že člověk pořídí všechno pro mimčo pod jednou střechou a nemusí jezdit z obchodu do obchodu

          • #468244
            m
            michala69
            Účastník

            Ještě se zeptám jaké jste pořizovaly v Malvíku kočárky ? Čekáme další dítě a já veškeré vybavení prodala, takže mě čeká nákup nového akorát jsou zase jiné modely, tak budu ráda za nasměrování, do jaké značky jít.

  • #432796

    Já jsem letos dceři kupovala sadu tvoření z písku https://www.piskohrani.cz/tvorive-sady/sada-dortiku-s-vypichovatkem/ ráda tvoří,tak jsem chtěla zkusit něco nového 🙂

    • #432860
      l
      libuse86
      Účastník

      Ty jo, tak z tohodle bych měla si strach… Jako aby to nedělalo binec… Nebo aby to děti nesnědly…

  • #432707

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Naše dcera je hodně tvořivá teď u nás frčí tvoření z písku 🙂

  • #431244
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Maminky, je tu někdo, kdo má doma pro děti tuto stavbenici – http://www.magformers.cz/. Tajímalo by mě, jak se na ni děti tváří? Jak si s ní vyhrají a zda je po chvilce neomrzela? Děkuji.

    • #432041
      z
      zvonilka
      Účastník

      Zkušenost nemám, ale viděla jsem ji na veletrhu v Letňanech 🙂 A už jsem tady i viděla, že je docela oblíbená, hlavně teda jako vánoční dáreček Takže u mě zatí vede 🙂

      • #432790
        l
        libuse86
        Účastník

        A ty ji k vánocům budeš kupovat? Mě se teda moc líbí a asi bych ji vzala. Myslíš, že je ještě šance, že mi dojde do vánoc?

  • #426397

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 945px; height: 93px;“ border=“0″ width=“263″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 51.0pt;“>
    <td class=“xl24″ style=“height: 51.0pt; width: 197pt;“ width=“263″ height=“68″>Ahoj ráda bych koupila synovi nějakou pěknou hračku.Vůbec nevím co mu koupit.Má snad vše.Miluje auta,ale hlavně vláčky.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

    • #426398

      Cau tak mu kup treba Chuggington.To potesi kazdeho maleho kluka

      • #426399

        Co to je a kde se to dá koupit?Nechci nic drahého.

        • #426594
          i
          irishanova
          Účastník

          Souhlasím s erzou … koupila jsem je, protože mi je ukázala prodavačka .. prý je to jedna z nejprodávanějších hraček, tak jsem mu vzala pár mašinek a teď si nehraje s ničím jiným 🙂

        • #426400

          Je to masinka s vagonkem.Koupis ji tady na http://www.bambule.cz a vlezes se do 200kc coz je dobra cena.

  • #425913
    i
    irishanova
    Účastník

    Já jsem malému koupila minulý měsíc tady ty mašinky a sklidily obrovský úspěch 🙂 http://www.bambule.cz/chuggington takže za mě i za pracka obrovská spokojenost 🙂

  • #421822
    z
    zvonilka
    Účastník

    Maminky, podělte se se zkušenostmi 🙂 s čím si vaše děti hrají nejraději?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist