Únava během dne

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Únava během dne

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486602
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Od VitasLife beru hořčík, mají opravdu kvalitní přírodní doplňky stravy.

  • #486470
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Jojo doplnění železa i hořčíku pomáhá.

  • #486411
    h
    hancanov
    Účastník

    Mně se hodně ulevilo od té doby co jsem začala užívat tenhle doplněk https://vitaslife.cz/product/vitaslife-100-prirodni-zelezo-vitamin-c/ je čistě přírodní takže se dobře vstřebává a mám teď energie na rozdávání 🙂

  • #485482
    n
    nanna
    Účastník

    Hořčík pomáhá. Mně pomohl nejen s únavou, ale i s migrénama

  • #485456
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já s tímhle měla problémy v práci, byla jsem pořád nesoustředěná a unavená, takže jsem nedokázala naplno pracovat. Kolega mi jednou dal Osmičku, to je takovej přírodní energeťák a úplně mě to vzpružilo. Takže ho teď piju skoro každý den a hodně mi to pomáhá. Tak to zkus, třeba ti to taky pomůže.

    • #485500

      kvapik
      Účastník

      A kde se dá koupit? Koukám na jejich stránky a vypadá to fakt dobře podle složení. Nebo se dá koupit jenom přes e-shop?

  • #484952

    kvapik
    Účastník

    Ahoj, poslední dobou jsem pořád přes den unavená, říkala jsem si, že bych zkusila nějaké vitamíny nebo něco takového. Máte někdo zkušenost, co byste vám pomohlo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist