Umělko

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Umělko

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Mariah Carey a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 5 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518189

    Mariah Carey
    Účastník

    Podstoupit umělé oplodnění může být emocionálně náročné rozhodnutí, a je skvělé, že jste se o něj mohla podělit s partnerem a najít společné řešení. Přeji vám hodně štěstí a úspěchu na vaší cestě k založení rodiny! wordle

  • #518079
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, před třemi lety mi byla diagnostikována endometrióza a protože se můj věk už blížil ke 30tce, tak mi doktoři doporučili ihned podstoupit umělé oplodnění. S přítelem jsme se o založení rodiny už bavili, takže jsme se rozhodli do toho jít a taky právě na klinice IVF-Zlín. Je to docela choulostivá situace, ale na této klinice jsme se cítili jako doma. Jsou to profíci a jejich přístup je úžasný. I když jste z Ostravy, neváhala bych a zvolila kliniku ve Zlíně.

  • #509806
    P
    Penny
    Účastník

    Ahoj, no takto… Já jsem na této klinice nebyla, ani s ní nemám zkušenost, ale… Byla jsem na klinice ve Zlíně, na https://www.ivf-zlin.cz/ a tam jsem teda byla spokojená naprosto maximálně 🙂 Doporučuju je, opravdu. Naprosto skvělá péče!

    • #517106
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ano souhlasím. My jsme tedy z Brna, ale i tak jsem se na kliniku vydali a určitě jsem neudělali chybu. Na IVF Zlín, Nás velmi překvapil přístup všech sester a doktorů/ek. Jelikož to byl druhý pokus, měli jsme s čím srovnávat. Předtím jsem byly na klinice v Brně a rozhodně se nedají srovnávat! Dokonce nám dělali ještě nějaké vyšetření a následně pro nás vybrali nejlepší možnou metodu, kterou nám krásně vysvětlily. 🙂 Zadařilo se u nich na první pokus. 🙂

      • #517771
        e
        eva.zaleskA1
        Účastník

        Taky s touto klinikou máme moc dobrou zkušenost. Je to klinika s jménem, kde léčí podle nejnovějších možností, dokonce využívají i umělou inteligenci, to mě dost překvapilo, ale mslím, že je to super, když ta možnost v dnešní době je.

  • #509068
    M
    MakMak
    Účastník

    Pěkný den 🙂 Maminky, prosím, mám dotaz… IVFko… Budeme muset zajít s chlapem na kliniku, aby se vysřešilo, proč nám nejde otěhotnět. Doktorka už nás posílá na kliniku. Jsme z Ostravy. Jakou zkušenost máte s klinikou Repromeda?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist