Testy kosmetiky

Femina.cz > Fóra > Redakce Femina > Testy kosmetiky

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  bobani a poslední změna proběhla před 6 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #428218

    bobani
    Účastník

    stanislav brázdil ml. – trapnější  odpověď  jste  již  nemohl  vymyslet ?   zde  je  přímo  evidentní  ,  jak  celá  rodina  hamouníte , jen  abyste  ušetřili  za  nákup  v drogerii . to  se  to  sbíraly  a  sbírají  body za  100  potažmo  za  50  krát  tři  ,  že  ? navíc  většina  vašich  hodnocení  zní  –  neznám  ,  nekoupím  ,  protože  je  to  drahé  . UBOHOST .  a totéž  platí  o  vám  podobné  siraellen  alias  siraell  alias  gustawka  .

  • #427838

    bobani
    Účastník

    Pokud to není ve vašich silách – bojovat s podvodníky  a  hamouny  jako  je  rodinka  –  bobina1 + stana1   a  stendy  nebo  siraellen , siraell  a  gustawka  –  což  je  jedna  a  táž , tak proč jim  to  hodnocení  ,  které  je  evidentně  mnohdy  smyšlené  ,  neadekvátní  nebo  opakující  se –  nesmažete  ? stále  na  ten  nešvar  upozorňuji  a  oni  se  jistě  jen  vysmívají  marným  snahám  a  křečkují  body  dále  .  už jsem  z  toho  znechucena .

    • #427870
      s
      stana1
      Účastník

      Dobrý den bobani.

      Pokud vytýkáte recenze kosmetiky, že je máme shodné, tak musím napsat, že si o výrobku, který doma používáme svůj názor řekneme. Což je zcela pochopitelné a pokud nejsme spokojeni, tak už jej nekupujeme. Přeji hezký den.

      • #428098

        Dobrý den, problém řešíme, pokud nám přijde recenze neadekvátní, pak ji mažeme a body také.

  • #427076

    petra-diesel
    Účastník

    Dobrý večer,

    tieto recenzie na kozmetiku sú výborné! Už mi veľa krát pomohli pri výbere niektorých kúskov kozmetiky a rada ich na Váš web aj ja sama za seba píšem! Ďakujem, ste najlepší web!

  • #423918

    Dobrý den, body se Vám upisují, pokud publikujete recenzi – test kosmetiky, která byla smazána, protože v ní nebyla uvedena Vaše zkušenost s produktem.

  • #423544
    s
    sumka55
    Účastník

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat proč se mi upisují body, když opouštím váš web body si poznačím, děje se to druhý den nic neopisuji tak nevím proč?

  • #422783

    bobani: Bohužel víme, že se to děje a i proto došlo ke snížení bodového hodnocení za test kosmetiky, ale je to na každém, toto není v našich silách.

  • #422733

    bobani
    Účastník

    Opět se zde vyskytují chamtivci , kdy jde pod různými nicky o tytéž osoby nebo jejich rodinné příslušníky . Někdo by to měl vymyslet tak , aby se z jednoho počítače mohl poslat pouze jeden hlas . Jde o známé firmy – gustawka alias siraellen alias siraell a bobina1, stana1 a stendy .

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist