Svěření dítěte do péče

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Svěření dítěte do péče

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Fima a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517595

    Fima
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Arial;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Když jsem poprvé vstoupil na stránky https://www.slotvegascz.com/blackjack/, byl jsem ohromen množstvím informací a tipů, které stránka nabízela. Nejenže mají skvělé hry, ale také návody, jak hrát blackjack jako profík. Pro mě jako pro někoho, kdo se neustále snaží zlepšovat svou hru, byly tyto zdroje naprosto neocenitelné. A když k tomu přidáš ještě úžasné bonusy a promo akce, stává se SlotVegas neodolatelnou destinací pro každého fanouška blackjacku."}“ data-sheets-userformat=“{"2":1391363,"3":{"1":0},"4":{"1":2,"2":16750848},"11":3,"12":0,"14":{"1":2,"2":0},"15":"Arial","16":10,"19":0,"21":0,"23":1}“ data-sheets-textstyleruns=“{"1":0}{"1":37,"2":{"2":{"1":2,"2":1136076},"9":1}}{"1":75}“ data-sheets-hyperlinkruns=“{"1":37,"2":"https://www.slotvegascz.com/blackjack/&quot;}{"1":75}“><span style=“font-size: 10pt;“>Když jsem poprvé vstoupil na stránky </span><span style=“font-size: 10pt; text-decoration-line: underline; text-decoration-skip-ink: none; color: #1155cc;“>https://www.slotvegascz.com/blackjack/</span><span style=“font-size: 10pt;“>, byl jsem ohromen množstvím informací a tipů, které stránka nabízela. Nejenže mají skvělé hry, ale také návody, jak hrát blackjack jako profík. Pro mě jako pro někoho, kdo se neustále snaží zlepšovat svou hru, byly tyto zdroje naprosto neocenitelné. A když k tomu přidáš ještě úžasné bonusy a promo akce, stává se SlotVegas neodolatelnou destinací pro každého fanouška blackjacku.</span></span>

  • #431007
    W
    Wendys
    Účastník

    Dobrý den,

    Ráda bych se zeptala na pár otázek ohledně svěření dítě do péče,

    S partnerem, byli jsme spolu 9 let, máme tříletého chlapečka, je v podmínce za krádež a bohužel začal nejspíš užívat marihuanu, dokonce mi i sám řekl, že hulí.. Bohužel žijeme v bytě, který je psán na něj a já se synem zde nemáme do dnes trvalé bydliště, do zaměstnání chodí řádně.

    Já jsem po mateřské dovolené a bohužel nemohu najít práci jen na ranní směnu kvůli synovi (nejsme z Plzně), dochází do MŠ. S bydlením by to také bylo složité, ale podnájem bych určitě našla. A ještě jsem se já kr.va zasloužila, aby si miláček mohl koupit třetí auto..

    Chtěla jsem se zeptat, jak se pak řeší svěření do péče, dnes se hodně prosazuje střídavá péče, ale kdyz bych s ní nesouhlasila? Nerada bych syna nechala s jeho otcem, když vidím jak se za poslední 2 roky dokáže chovat ke mě.

    Moc Vám děkuji za případnou odpověď, radu..jsem vážně zoufalá, chci odejít, ale bojím se, že přijdu o syna. Pořád mi vyhrožuje, že se prosadí a já už malého neuvidím Bohužel rok se snažím žít s tím, že jsem s chlapem jen kvůli dítěti, ale skutečně to nejde vydržet, psychika trpí a fyzické napadení už bylo také.

    Je případně možné si na sociální odbor zajít i osobně a dozvědět se více informací, aniž by se o tom nedozvěděl chlap? Moc děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist