spánek

Femina.cz > Fóra > Zdraví > spánek

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Z Zuzi.S. a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506224
    m
    martusi
    Účastník

    Tento problém co se týká usínání a nekvalitního spánku vlemi dobře znám. Kamarádka mě doporučila AVS přístroj.

    • #506676
      j
      jandulka25
      Účastník

      Na kvalitním spánku mi taky hodně záleží, delší dobu s ním mám problém. Nechci užívat žádné léky, takže vážně uvažuji o koupi přístroje Laxman od Galaxy.

    • #506334
      k
      kikajda
      Účastník

      Ráda bych se o tomto přístroji dozvěděla víc. Kde najdu prosím info?

      • #506467
        m
        martusi
        Účastník

        Na http://www.galaxy.cz je o něm vše přehledně popsáno, včetně užitečných informací.

        • #506691
          a
          adullkahron
          Účastník

          Jak dlouho je potřeba přístroj používat?

          • #506781
            Z
            Zuzi.S.
            Účastník

            Mám přístroj pár let, užívám ho klidně dlouhodobě. Většinou při zhoršení problému. A někdy zase jen tak pro relaxaci.

  • #505580
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Jak dlouho bych musela něco takového užívat, aby mi to pomohlo?

    • #505927
      J
      JaninaR
      Účastník

      To dost záleží na tom po čem sáhneš, jaké je tam složení a jak moc velký problém máš. Jestli se v tom moc neorientuješ, tak se koukni na sportcode.ct na sleepmag.

  • #497135
    m
    mishelka78
    Účastník

    Měla jsem stejný problém, ale pomohl mi CBN olej, ten si zkoušela?

    • #497165

      Vůbec nevím co to je, nic takového jsem nezkoušela.. Je to dobré, opravdu to může pomoct???

      • #497196
        m
        mishelka78
        Účastník

        Mě pomohl, jeho účinky vedou mimo jiné k ospalosti a díky němu se mi dobře usíná a celou noc dobře spí 🙂 Kupuju tady tento..CBN olej 10% – kanabinol (cannabinol) – CBDsvet.cz jestli už fakt nevíš co zkusit, tak tím nic neztratíš:-) věřím že by ti mohl pomoci 🙂

        • #497215

          Tak to zní bezvadně 🙂 To ráda vyzkouší, jestli to opravdu pomáhá ten cbn olej tak budu nejšťastnější 🙂

          • #497260
            m
            mishelka78
            Účastník

            Za pokus to stojí 🙂 Věřím že ti pomůže:-) Šup objednej, ať můžeš brzo otestovat 🙂

  • #497083

    Ahojky, hrozně špatně se mi usíná poslední dobou.. A celkově se mi špatně spí, existuje něco  co by podpořilo usínání? Řešili jste stejný problém? neznáte něco co by mi mohlo pomoci? 🙂 Budu ráda za rady a tipy

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist