Skytá kamera v ložnici

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Skytá kamera v ložnici

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel p poborna44 a poslední změna proběhla před 6 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #430688
    p
    poborna44
    Účastník

    Každý svého štěstí atak dál… Ale jestli ho chcete sledovat, už to vede k nedůvěře a k rozpadu čehokoliv co jste si vybudovali…

  • #430687
    m
    misulkag
    Účastník

    Divala jsem se tam a je opravdu zajimave do ceho vseho umi ukryt kameru. Nevedela jsem, ze firmy jako spyexpert existuji… Dekuji za tip.

  • #430686
    H
    Hanicka33
    Účastník

    Pak jsem ale zjistila, ze to byly pouze obavy a tak jsem budicek s kamerou prodala kamaradce, ktera na tom byla podobne.. 😀 Vsecko za manzelovymi zady 😛

  • #430670
    H
    Hanicka33
    Účastník

    Měla jsem doma to samé a koupila jsem si na https://www.spyexpert.cz/99-budiky-hodiny-s-kamerou kameru v budíku…

  • #430669
    m
    misulkag
    Účastník

    No vzhledem k tomu, že mám podezření a nechci abych najednou byla na vině já, protože znáte chlapy… Když zjistí, že něco víte, dají od toho ruce pryč a ještě vám vynadají, že je podezříváte…

  • #430451
    p
    poborna44
    Účastník

    A nechcete si s ním o tom spíše promluvit?

  • #430372
    m
    misulkag
    Účastník

    Ahoj, podezřívám manžela z nevěry a a chci koupit skrytou kameru do ložnice, poradíte kam mám pro takové věci jít? Děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist