šampon na vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > šampon na vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511458
    P
    Penny
    Účastník

    Hele a na co by ten šampon měl být? Na posílení vlasl, na lesk, lupy, mastné vlasy? To je docela obecný dotaz, co jsi položila 😀

  • #511427
    b
    barcca
    Účastník

    Mně se hodně mastí vlasy, ale zároveň je mám když si je umyju takové vysušené a těžko se mi rozčesávají, konečky mám hodně rozstřepené ale nemůžu používat výživný šampon, protože se mi potom šíleně vlasy mastí. Můžete doporučit šampon, který vám vyhovuje? Už se mi nechce pořád zbytečně kupovat nové a nové…

    • #511572
      b
      barcca
      Účastník

      Díky za odpovědi, zkusím asi tu biodermu to vypadá že by to mohlo tu pokožku přímo i léčit tak snad to pomůže, mají to tam za fajn cenu tak to zkusím a uvidím…

    • #511555
      n
      nadiaa
      Účastník

      Já si třeba objednávám z Notina šampon od biodermy na mastné vlasy a lupy a je to první šampon, po kterém se mi vlasy přestaly mastit, tak zkus 😉

    • #511455

      Tak zkus taky tady tu značku tomasarsov má opravdu skvělé vlasové produkty. Musíš to vyzkoušet, aby si věděla co opravdu tvým vlasům sedne 🙂

  • #511233

    Dostala jsem od sestry na vánoce balíček kosmetiky na vlasy.. dlouho jsem to měla schovaný a ani jsem to nepoužívala 😀 nedávno jsem na to narazila a zrovna mi došel šampon tak jsem to začla používat. a jako musím říct že lepší šampon jsem snad neměla.. balíček je od značky tomasarsov a koukala jsem že i v drogérce ji mají .. vypadá to na dost fajn značku 🙂

    • #511280

      Tuto značku už jsem někde viděla, asi v drogérii. vím že jsem očuchávala sprchové gely a pamatuju si že moc krásně voněly, nevím proč jsem si je nekoupila 😀 Takže produkty na vlasy jsou dobré jo?? Já mám dost jemné a rychle mastící vlasy myslíš že by mi to mohlo pomoct?? A co přesně používáš??

  • #511214
    m
    martinka988
    Účastník

    Taky hledám nějakou náhradu za ten co používám ted, je dost na nic 🙁

  • #511061

    ahoj.. holky co používáte za šampon?? Chtěla bych nějaký opravdu kvalitní.. protože ten co používám tak už chci vyměnit a zkusit něco nového třeba dostanu dobrý tip.. 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist