Rozvojové hračky AJ

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Rozvojové hračky AJ

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J Janicaa a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516688
    J
    Janicaa
    Účastník

    Já mám moc ráda dřevěné hračky. Teď jsem objevila stolní minigolf, který dobře rozvíjí a podporuje jemnou motoriku.

    • #516818
      M
      Mildinka
      Účastník

      Tuhle hru neznám, jak se to hraje?

      • #516899
        J
        Janicaa
        Účastník

        Objevila jsem ho na retros, tam jsem kupovala už více hraček, protože dřevěné hračky mám moc ráda. A jsou podle mě pro děti vhodné a mají aspoň hodnotu. Hlavně, pokud je to česká výroba.

  • #515365
    M
    Mildinka
    Účastník

    Koukni na výukový hry formou zábavnejch her tady https://www.aaa-skolak.cz/anglictina-hrou/. Mají tam dobrej výběr pro různý věkový kategorie, kupuju tam dětem taky různý vzdělávací hry.

    • #516181
      D
      Dasinuska
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-family: docs-Montserrat; font-size: 15px; text-align: center; white-space-collapse: preserve;“> jo od tama máme hru lingolandia a hrajeme celá rodina, je boží</span>

  • #515351
    m
    martinka988
    Účastník

    Koukám po nějakých rozvojových anglických hrách, nebo jako spíše nějaké deskovky s podporou výuky Anglickýho jazyka, nemáte nějaké tipy, prosím? Je to pro děti od pěti do deseti let, doučuju AJ, tak jim to chci trošku zpestřit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist