Pochování pejska

Femina.cz > Fóra > Zábava > Pochování pejska

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a andy.blaha a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514701
    a
    andy.blaha
    Účastník

    Přidávám se a doufám že s Vámi bude co nejdéle a hlavně aby se netrápil. 🙁 My jsme služby Krematoria také využily. sice pozemek máme, ale nechtěla jsem aby byl někde zahrabaný v zemi. Takže jsem jej nechali zpopelnit a následně jsem ho rozprášily na zahradě kde to měl nejraději, cítím že je stále s námi. 🙂 Nechali jsem si udělat na památku křišťálové srdíčko https://krematoriumzvirat.cz/pametnisklo/, když se dokoupí podstavec krásně svítí.

  • #514562
    M
    Mikajlka
    Účastník

    O zvířecích krematoriích už jsem taky slyšela, ale furt jsem raději, když jsme hada mohli pochovat u nás. Nevím jestli bych úplně dala doma mít malou urničku. Já totiž nedávám ani ty lidské.

  • #514485
    k
    kata.rataj
    Účastník

    Dobrý den, moc mě mrzí Vaše situace, zvlášť když je s Vámi chlupáč několik let. Od mala jsem mezi zvířaty a každý odchod jsem brala velmi těžce. Naštěstí pro ty, kteří nemají tu možnost zvířátko pochovat u sebe na dvorku či zahradě, existuje služba Krematorium zvířat, kde můžete svého mazlíčka nechat zpopelnit.

  • #514271
    S
    Stellinka22
    Účastník

    Dobrý den, je to takové nepříjemné téma, ale budeme muset v brzké době řešit pochování našeho čtyřnohého člena rodiny. 🙁 Už teď je mi z toho zle, ale bohužel stáří a nemoc si nevybírá. Chci na to být ale připravená, abych věděla co a jak, jelikož žádné zkušenosti nemáme. Jak jste to prosím řešily, když Vám odešel čtyřnohý přítel a neměli jste možnost jej pohřbít?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist