Plenky pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plenky pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m martusi a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #502842
    m
    martusi
    Účastník

    Já jsem se dívala na internetu a našla jsem tohle https://www.mall.cz/plenky-bella/bella-baby-porodnicky-balicek-vel-xl měli jste ho některá?

    • #502890
      m
      martusi
      Účastník

      Neměla jsem ho, ale vypadá dobře a prakticky.

  • #502736
    f
    femuska
    Účastník

    Já jsem podle kamarádky se kterými byla spokojená. Je to dobré vidět, že s nimi někdo má zkušenosti.

  • #501646
    a
    adullkahron
    Účastník

    Narazila jsem tam i na inkontinenční pomůcky. S těma zkušenost asi nemáte, co? :/

    • #501721
      i
      irishanova
      Účastník

      Nosila jsem je chvíli po porodu, protože jsem měla slabší inkontinenci a vyhovovaly mi.

  • #501065
    K
    Katchorka
    Účastník

    U nás si hodně potrpíme na to, aby plenky byly co možná nejšetrnější, takže bez parfemace 🙂 Pak  mi jde taky o to, aby něco vydržely a hned tak neprotekly…

  • #499811
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Já jsem dala na doporučení od sestry, která má obě děti s ekzémem, takže musí kupovat co nejšetrnější věcí a prošly u nich plíny od baby charm 🙂

  • #499652
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Oběma klukům jsem kupovala značku Nappy, které mají na levnepleny.cz a vybrala jsem si je kvůli tomu jaké mají složení.

    • #499914
      J
      Jarka50
      Účastník

      Taky kupuju plíny od značky Nappy a momentálně jsme tady na těch Maxi plínkách a vydrží toho fakt hodně https://www.levnepleny.cz/detske-pleny-nappy-economy-maxi-7-18-kg-60-ks/

  • #499513
    a
    adullkahron
    Účastník

    Podle čeho jste vybíraly značku plenek?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist