Nosítko pro 3 měsíční miminko

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Nosítko pro 3 měsíční miminko

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alizee a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514125
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Já si moc chválím tenhle pelíšek https://matysek.cz/pelisek-pro-miminko je plněný kuličkama a je díky tomu je mimi uvolněné jako v bříšku a aktivují se mu všechny svaly 🙂

    • #514536
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Hmm to vypadá super, děkuju za sdílení. Sháněla jsem právě něco takového abych to mohla střídat a neležela malá jenom na rovném a tohle vypadá ideálně, líbí se mi, že je tam i ten bezpečnostní pás, který vypadá že ani nijak neomezuje v pohybu 🙂

  • #513898
    K
    Kandina
    Účastník

    Holky, taky mám z crystalbaby.cz nosítko a jsem spokojená. Je to super věc, malý je spokojený, protože mě pořád cítí a já udělám doma plno věcí.

  • #513804
    B
    Blacka
    Účastník

    Já mám nosítko od Ergobaby – je z kvalitního materiálu, je pohodlné a vyhovuje mi, že mám malého pořád u sebe. Mám toto nosítko http://www.crystalbaby.cz/ergobaby-adapt-nositko-soft-flex-mesh-midnight-blue-m

    • #515549
      A
      Alizee
      Účastník

      To se mi moc líbí, hlavně mi přijde moc fajn, že je takový vzdušný a má podporu na hlavičku bez toho aby jako třeba v šátku bylo mimi úplně zmáčknuté a že drží nožičky ve správné poloze. Děkuju za sdílení.

  • #513802
    a
    anicka.12
    Účastník

    Já hledám zase hnízdečko pro miminko, nějaké kvalitně ušité, ve kterém může mimi pohodlně odpočívat a uvolnit se (na prostřídání s postýlkou). Ocením každou zkušenost a doporučení :))

  • #513715
    H
    Hanička45
    Účastník

    Dobrý den, vybírám nosítko pro syna, který má 3 měsíce, poradíte? S jakou značkou jste spokojené?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist